» »

Як за номером телефону найти організаціюУ пошуках організації за номером телефону могут Допомогті Різні on-line и off-line способом. Вибір конкретного з них буде залежаться від супутніх процеса факторів, Наприклад, таких, як додаткові Відомості про розшукуваного об'єкті.

Як за номером телефону найти організацію
Вам Знадоби
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон.

Щоб найти за номером телефону адресою Якої організації, скорістайтеся електронним довідніком «ДубльГіс». Йо можна скачати в інтернеті и Встановити на комп'ютер, або працювати з ним у режімі on-line. Є І спеціальна версія даного Довідника, для Використання его в мобільніх телефонах - це Робить его доступним в будь Потрібний годину.

Відкрійте головне вікно програми «ДубльГіс», віберіть місто, в якому знаходится Шукало організація. Введіть номер телефону в спеціально призначеня для цього поле и натісніть кнопку «Знайти». Через кілька секунд програма відасть вам Шуканов адресою и вкаже его на карті (ЯКЩО Потрібні дані містітімуться в ее базі).

Поиск організацій в Системі «ДубльГіс» можна здійсніті одним Із таких способів: через СПЕЦІАЛЬНІ поля поиска «Де» и «Що» (як Вказував Вище); застосувались Розширення поиск; Вибравши поиск на карті в заданому радіусі; здійснівші пошукові заходь в каталозі організацій. Будь-який з ціх Видів поиска супроводжується підказкамі програми.

Здійсніть Дзвінок за наявний у вас номером телефону. Ввічліво запітаєте, Куди ві попал. Іноді цього Буває Достатньо, щоб дізнатіся будь-які дані про організацію.

Зателефоном за номером довідкової служби 09, з мобільного телефону - 090. Назвіть наявний у вас номер телефону и попросіть Допомогті вам найти потрібну організацію.

Здійсніть пошуковий запит через браузер вашого комп'ютера. Вкажіть в рядку поиска номер телефону організації та Інші відомі дані, Наприклад, ее назва, місто, в якому вона находится.

Відкрійте інтернет-каталог предприятий та організацій потрібного міста, віберіть Розділ відповідної Галузі та перегляньте список телефонов, розшукуючі среди них наявний у вас.

Скорістайтеся ресурсом spravinfo.ru. ВІН містіть в Собі телефонні бази різніх міст России. Віберіть Потрібний регіон и введіть наявний у вас номер телефону організації в спеціальну рядок. Натісніть кнопку «Знайти». Через кілька секунд на Вашому екрані з'явиться потрібну адресою (ЯКЩО Відомості є в базі програми).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: