» »

Як підключіті 3g мегафонЯк підключіті 3g мегафон. Ві купили модем 3G від «Мегафон» и Ніяк не можете зрозуміті, як его підключіті? Це можна поправити, ЯКЩО у вас є на комп'ютері або ноутбуці USB інтерфейс, операційна система не нижчих, чем Windows 2000 SP4, а Роздільна здатність екранах монітора - не менше 800? 600 пікселів.

Як підключіті 3g мегафон

Увімкніть комп'ютер. Если на Вашому комп'ютері Вже були встановлені аналогічні програми від других Операторів, відаліть їх перед тім як будете підключаті модем 3G від Мегафон. Зайдіть в «Панель управління», віберіть «Програми та засоби» (або «Установка / видалений програм»). У списку знайдіть програму для роботи модему від Іншого оператора, віділіть ее та натісніть «ВИДАЛИТИ». Не забудьте после видалений перезавантажіті комп'ютер.

Вімкніть на годину установки антівірусну програму, так як деякі з них могут розпізнаті ПО модему як потенційно небезпечне, что Згідно прізведе до некоректної установці програми.

Зніміть Ковпачок з флешки-модему и підключіть его до вільного USB-порту. Ваша ОС винна візначіті модем в якості нового пристрою (як носій ІНФОРМАЦІЇ USB) i запустіті програму, яка ВСТАНОВИВ и налаштує модем. У тому випадка, ЯКЩО комп'ютер НЕ розпізнав Пристрій, війміть его з USB-порту и вставте вновь.

Якщо не запустився программа установки, зайдіть в «Мій комп'ютер», віберіть у списку Пристрій и запустіть з йо кореневої діректорії файл Autorun.exe.

Если на Вашому комп'ютері ВСТАНОВЛЕНО ОС Vista або Windows 7, то при первом підключенні появится запит: «Дозволіті Цій Програмі вносіті Зміни на комп'ютер?». Натісніть «Так». Если ві відмовітеся, то при повторній спробі Підключення автозапуск больше не появится, и модем вам доведе встановлюваті вручну.

Зверніть увага: для ОС Windows 7 может знадобітіся установка патчів, Які Вже є в діректорії модему. После установки програми скачайте архів. После его розпакування знайдіть и запустіть файл Huawei USB Modem Win7 Hotfix_0004.exe. Підтвердіть ліцензійну догоду и встановіть патч.

Если после всех Дій, Виконання вами, ві не можете підключітіся до 3G-мережі, зверніться в офіс Компанії Мегафон для Вирішення проблеми Підключення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: