» »

Як підключіті аналоговий телевізор до комп'ютераДивитись фільми на маленькому дисплеї ноутбука або стаціонарного комп'ютера не так приймально, як на великому екрані телевізора, нехай ВІН даже и НЕ рідкокрісталічній або плазмовий. Підключіті комп'ютер можна практично до будь-якого аналоговому телевізору.

Як підключіті аналоговий телевізор до комп'ютера
Вам Знадоби
  • Кабель S-Video

Для Підключення слід використовуват роз'єм S-Video, Який можна найти почти на будь відеокарті стаціонарного комп'ютера або ноутбука, а такоже на більшості моделей аналогових телевізорів. Поєднавші комп'ютер и телевізор помощью кабелю S-Video, можна продублюваті зображення, однак звук буде йти Із звукової карти комп'ютера.

Увімкніть комп'ютер и телевізор, а потім підключіть кабель S-Video до обох прістроїв. Зображення почном передаватіся, альо щоб воно з'явилося на екрані телевізора, слід Виконати настройку каналу.

Слідуючі інструкції до телевізора, виконан поиск нового каналу. Серед других сігналів надходять через телевізійну антену, ві виявило и відеосігнал, Який передається з відеокарті комп'ютера. Зафіксуйте канал в пам'ять телевізора и насолоджуйтеся Перегляд!

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: