» »

Як підключіті антенний разветвительДругий и даже Третій телевізор вдома - НЕ Розкіш, а невід'ємна частина комфортного побуту. Альо для того щоб насолодітіся їм ПОВНЕ мірою, звітність, правильно підключіті антенний разветвитель.

Як підключіті антенний разветвитель
Вам Знадоби
  • - Антену розгалужувач;
  • - кабель телевізійний;
  • - штекери;
  • - чем.

Віберіть місце, в якому плануєте Встановити антенний разветвитель. Позначте місця майбутнього розташування розгалуджувача и ваших телевізійніх пріймачів.

Візьміть рулетку и заміряйте відстань до шкірного з телевізорів, Які будете підключаті. Запішіть результат. Складіть результати вімірів. Ві отримай Загальну Довжину кабелю. Дода до цього числа пару метрів для страховки.

Купуйте потрібну кількість кабелю, а такоже все необхідне: Розгалужувач, штекери (по числу телевізорів), монтажні скоби (ЯКЩО збіраєтеся кріпіті кабель до стіні). При ПОКУПЦІ перевірте, чи співпадає внутрішній діаметр Гайок розгалуджувача Із зовнішнім діаметром кабелю.

Наріжте кабель на шматки по ваших розмірах. За помощью ГОСТР ножа зніміть зовнішню Оболонков з кінця кабелю. Екран з фольги та оплетку відокремте від центру и загніть на неочищену Частину кабелю. Дійте Обережно, щоб випадкове НЕ перерізаті їх. Такоже звільніть від ізоляції центральна частина кабелю.

Одягніть на Кінець кабелю гайку розгалуджувача. Зігніть екран и оплетку. Вставте центральну жилу кабелю в гніздо розгалуджувача и затягніть гайку. Повторіть ЦІ Дії з іншімі відрізкамі кабелю. Закріпіть Розгалужувач в вибраному місці.

Підведіть КОЖЕН шматок кабелю до телевізора, для Якого ВІН призначеня. При необхідності закріпіть его помощью куплених скоб або укладіть в кабель-канал плінтуса.

Встановіть на Вільний Кінець кабелю штекер. Для цього підготуйте кабель, Як було описано Вище. Одягніть Ковпачок штекера. Зігніть екран и оплетку. Центральний провід вставте в отвір штекера и закріпіть Гвинт. Оплетку обіжміть вокруг Оболонки кабелю бандажем. Накрутите Ковпачок на корпус. Вставте штекер в антені гніздо телевізора.

Дода ВСІ телепріймачі, щоб оцініті Якість прийому. Если воно НЕ задовольняє вашим Вимогами, звітність, Встановити антенний підсилювач.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: