» »

Як підключіті антенний штекерЩоб прійматі якісний телевізійний сигнал, звітність, підключіті телевізійну антену до телевізора. З'єднати кабель з телевізійнім приймачем можна помощью СПЕЦІАЛЬНОГО антенного штекера.

Як підключіті антенний штекер
Вам Знадоби
  • - кусачки;
  • - чем;
  • - F-коннектор.

Придбай и підготуйте необхідні інструменти и коннектор для Підключення до телевізійного приймач. За помощью кусачок вірівняйте край кабелю. Дотрімуючісь ЗАХОДІВ безпеки, акуратно зріжте 15 міліметрів зовнішньої ізоляції кабелю. Чи не можна пошкоджуваті при цьом жили, что знаходяться между внутрішньою и зовнішньою ізоляцією. Обережно відверніть їх назад, а потім відаліть фольгу, яка розташована вокруг ізоляції внутрішньої Частини кабелю.

Такоже акуратно відаліть 10 міліметрів ізоляції вокруг внутрішньої жили кабелю. Прослідкуйте, щоб чісленні жили обмотки НЕ торкає ее, інакше Якість сигналу однозначно погіршіться.

Придбай в будь-якому магазині електроніки F-коннектор. Розкрутіте его. Вставте підготовленій кабель в коннектор, звань «тато». Зовнішня обмотка при цьом прігорнеться до корпусу F-коннектора. Внутрішня жила попал в віступаючу Частину и буде візіраті пріблізно на 3 міліметрі. Если жила заважатіме, ее можна загнути. Зафіксуйте кабель прітіскнім кільцем. Підключіть конектор до антенного гнізда телевізора.

Можна такоже прідбаті штекер з фіксацією кабелю помощью пріпаювання. У даним разі скорістайтеся паяльником и пріпоєм. Дотримуйтесь ЗАХОДІВ протіпожежної безпеки. Проводите операцію в добрі вентільованому пріміщенні. Для гарячого паяльника використовуются спеціальну негорючих підставку. Чи не кладіть паяльник, включень у ятір, на стіл.

Підготуйте кабель, Як було описано Вище. Зовнішню Оболонков зберіть у вігляді пучка з одного боку. Акуратно припаяйте внутрішню жилу до центральної Частини коннектора, а обмотку, скручених разом, до зовнішньої. Перевірте місця спайки на наявність місць замикання. Усуньте їх, ЯКЩО це звітність,. Одягніть ізолюючій ободок и підключіть штекер до телевізора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: