» »

Як підключіті АОН на МГТСАвтоматичний Визначник номера абонента МГТС могут підключіті позбав за усною заявлять фахівця контактного центру або в центрах услуг зв'язку МГТС. У режімі онлайн на сайті На даний Компанії ця опція недоступна.

Як підключіті АОН на МГТС

Переконайся, что ваш стаціонарний телефон підтрімує функцію CLIP FSK, оскількі МГТС працює самє з цією технологією. Вона має на увазі, что визначення номера відбувається до моменту встановлення з'єднання, а не так, як раніше, коли телефон дзвонить вісвічувався позбав после Зняття трубки. Більшість СУЧАСНИХ апаратів, Наприклад, Siemens, Philips, General Electric, LG, Panasonic, Voxtel задовольняють Цім Вимогами. Крім того, новий формат автоматичного визначення номера дозволяє Побачити номер в 10-значному форматі, включаючі Перші цифри коду, а не 7 цифр як раніше.

Зателефоном в контактний центр МГТС по телефону 495-636-0-636, прослухайте все голосове ПОВІДОМЛЕННЯ або переведіть телефонний апарат у тоновий режим и натісніть «0» для з'єднання з фахівцем центру. Повідомте Йому, что ві Хочете підключіті послугу «Цифровий Визначник номера» на свой стаціонарний телефон. Цифровий Визначник буде підключеній найближче годиною, максимум ПРОТЯГ двох днів.

Регулярно перевіряйте поштова скринька, оскількі МГТС Вишлев рахунок за Підключення послуги цифрового визначення номера. Сума оплати становіть 54 рубля на місяць. Сплатіть рахунок у вказані на Рахунку Терміни, ЯКЩО оплата не набрати Вчасно, Визначник буде відключеній. Надалі ВАРТІСТЬ послуги Визначник номера буде включена в загальний рахунок за КОРИСТУВАННЯ стаціонарнім телефоном. Зверніть уваг на тій факт, что при підключенні послуги на качану місяця, в Рахунку, Який ві отрімаєте, буде Вказаною Наступний Период, тому до кінця місяця ві будете користуватись Визначник БЕЗКОШТОВНО.

Пам'ятайте, что НОМЕРИ телефонов, абоненти якіх обслуговуються не в МГТС, и НОМЕРИ УПАТС НЕ всегда візначаються.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: