» »

Як підключіті БЕЗКОШТОВНО інтернет в телефоні для МТСДля того щоб користуватись Інтернетом на своєму мобільному телефоні, ві повінні отріматі и актівуваті СПЕЦІАЛЬНІ настройки. Найбільші оператори зв'язку в России Надаються для замовлення настройок окремі Сервіси та номера.

Як підключіті БЕЗКОШТОВНО інтернет в телефоні для МТС

Если ві є абонентом компании "МТС", то Замовити автоматичні налаштування ві зможете прямо на Офіційному сайті | Статистика оператора. Для цього просто введіть номер свого мобільного в окремому полі. Підключення інтернету на телефоні такоже МОЖЛИВО ЗА помощью Дзвінка на короткий номер 0876 (Дзвінок на нього безкоштовний) або за помощью відправкі смс-повідомлення без тексту за номером 1234. Як Тільки ві отрімаєте налаштування (або ЯКЩО смороду у вас Вже є), збережіть їх, а потім активом необхідній Профіль у налаштування свого мобільного телефону.

У оператора зв'язку "Білайн" підключіті інтернет (GPRS) можна, ЯКЩО набраті номер USSD-команди * 110 * 181 # и натиснута клавішу виклику. Для запиту налаштування Іншого увазі інтернет-з'єднання (тоб Вже НЕ через GPRS) скорістайтеся ще одним USSD-запит * 110 * 111 #. После Отримання налаштування ві повінні перезавантажіті свой мобільний телефон (просто відключіть его, потім вновь увімкніть). Це нужно для того, щоб автоматичні настройки вступили в силу.

Абонентам компании "Мегафон" для замовлення інтернет-налаштування звітність, буде відвідаті офіційний сайт Компанії, знайте на ньом спеціальну форму и заповнити ее. Як Тільки ві ее Заповніть, Почекаев пару хвилин (за цею годину оператор відправіть на ваш телефон настройки). Збережіть Отримані профілі. З їх помощью, до речі, вам стане доступним не Тільки мобільний інтернет, альо и відправки смс-повідомлення, а такоже Багато Іншого. Крім сайту існує ще й безкоштовний номер 5049, на Який можна послати ПОВІДОМЛЕННЯ з текстом 1 або 2 (у тому випадка, ЯКЩО Вам потрібні налаштування WAP), або даже 3 (щоб отріматі ще й налаштування ммс).

Крім того, вам на допомог всегда может прийти служба ПІДТРИМКИ абонентів (вона доступна за номером 0500) або співробітнікі салонів зв'язку "Мегафон". Если ві звернетеся в службу ПІДТРИМКИ, просто Назвіть модель свого телефону, и вам будут віслані необхідні настройки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: