» »

Як підключіті Безкоштовні смсАбревіатура "sms" розшіфровується и перекладається на російську як "служба коротких Повідомлень". Це просто и Зручний засіб Спілкування через мобільні телефони. Колі немає возможности поговоріті, можна звернута до текстових Повідомлень. Тому Багато Операторів мобільного зв'язку часто дають можлівість підключіті Безлімітні смс-повідомлення.

Як підключіті Безкоштовні смс
Вам Знадоби
  • 1. Доступ в інтернет
  • 2. Певна кількість копійчаних коштів на балансі вашої сім-карти.

Щоб підключіті Безкоштовні смс, зайдіть на сайт вашого оператора. ВАЖЛИВО аспектом є ті, что залежних від регіону змінюється набор пропонованіх услуг мобільного зв'язку. Наприклад, в Сібіру зараз є можлівість послуги безлімітніх смс від Мегафона, а в Московському регіоні немає.

Для того, щоб підключіті Безлімітні смс від Мегафона, знайдіть на сайті На даний Розділ "Послуги". У вкладці под назви "Заощаджуй" буде Надал інформація про діючі Акції у Вашому регіоні.

Если ваш оператор зв'язку МТС, в розділі "Приватним Клієнтам" віберіть ПІДРОЗДІЛ "Обмін повідомленнями". Там у вкладці "sms" клацніть по пункту "Знижки та спецпропозіції". Залішається позбав вібрато Потрібний вам пакет безлімітніх смс и підключіті его, дотрімуючісь зазначеніх там же інструкцій.

Для КЛІЄНТІВ Білайну список Дій для Підключення безкоштовна смс практично Нічим НЕ відрізняється. У розділі "Знижки та Акції" знайдіть "Знижки на ПОВІДОМЛЕННЯ". На Цій сторінці є вся Необхідна інформація, пов'язана з смс-повідомленнями.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: