» »

Як підключіті Відеомагнітофон до тв-тюнераДля того, щоб Почати оціфровуваті домашній аналоговий відеоархів, недостатньо купити ТВ-тюнер и Встановити его в комп'ютер. ВАЖЛИВО такоже правильно підключіті плату відеозахвату до відеомагнітофона або відеокамері. Кабель для такого Підключення можна віготовіті самостійно.

Як підключіті Відеомагнітофон до тв-тюнера

Если ваш домашній відеоархів зберігається на касетах формату VHS-C, для его перезапису слід скористати відеомагнітофоном. Це дозволити унікнуті ЗНОС головок відеокамері, ресурс якіх складає Всього 500 годин. Для установки касет формату VHS-C у Відеомагнітофон формату VHS скорістайтеся спеціальнім адаптером, что входять в комплект камери. Не забудьте Встановити в нього свіжу батарейку.

Найпростіше підключіті Відеомагнітофон до ТВ-тюнера по вісокій частоті. Для цього візьміть вилку и розетку типу F и відрізок коаксіального кабелю з Хвильового опором в 75 Ом. З'єднайте їх таким чином, щоб на обох роз'ємах кільцеві контакти були підключені до оплетке, а штірові - до центральної жили. Підключіть розетку до ВЧ-вихід відеомагнітофона, а вилку - до антенного входу тюнера. Увімкніть Відеомагнітофон, после чего налаштуйте ТВ-тюнер на канал, на якому працює его модулятор.Обязательно з'єднайте вихід звуку тюнера з лінійнім входом звукової карти спеціальнім коротким кабелем, что входити в комплект тюнера.Віполняя Підключення, ні в якому разі НЕ можна одночасно стосувати корпусу відеомагнітофона або комп'ютера и металевих частин будь-яких роз'ємів. Поки апарати НЕ з'єднані между собою, що не можна одночасно торкати їх корпусів.

Набагато більш скроню Якість зображення і звук Забезпечує Підключення по нізькій частоті. Для Здійснення такого Підключення вам знадобляться два екранований кабелю. Если Відеомагнітофон обладнання віхіднімі роз'ємамі типу RCA, візьміть три штекера цього типу и один 3,5-міліметровій стереофонічній штекер для навушників. Один кабель віготовте, розташувавші штекери типу RCA на обох его кінцях. При цьом, кільцеві контакти роз'ємів з'єднайте з переплетенням, штірові - з центральними жилами. У іншого кабелю на одному кінці має буті штекер типу RCA, на Іншому - роз'єм для навушників. Останній підключайте Наступний чином: обплетенние прієднайте до загально контакту, центральну жилу - до з'єднаних разом контактам стереоканалов.Теперь дерло кабелем з'єднайте відеовіхід відеомагнітофона з відеовходом тюнера, а другий - аудіовихід відеомагнітофона з лінійнім входом звукової карті.Некоторіе тюнери вімагають подачі нізькочастотного відеосігналу через роз'єм типу BNC, а не RCA. Способ его Підключення - такий же (обплетенние - до кільцевому контакту, центральну жилу - до Штірьовій).
При підключенні по нізькій частоті такоже НЕ можна одночасно стосувати корпусів апаратів и металевих частин роз'ємів, а такоже корпусів двох НЕ Приєднання один до одного апаратів.

Деякі відеомагнітофоні обладнані 21-контактними розетками типу SCART. У цьом випадка, вам Знадоби вилка відповідного стандарту. Оплетку кабелю сигналу зображення підключіть до контакту 17 цієї вилки, центральну жилу - до контакту 19. Оплетку кабелю сігналів звуку під'єднайте до контакту 4, центральну жилу - до контакту 3.

Для оцифровки домашнього відеоархіву, что зберігається на касетах формату Video 8 або Hi8, підключаті до тюнера доведе НЕ Відеомагнітофон, а відеокамеру. Для цього скорістайтеся кабелем, что входити в ее комплект. При необхідності, замініть на цьом кабелі штекер відеовіходу з RCA на BNC. Вихід же звуку у Такої камери зазвічай є стереофонічнім. При заміні двох роз'ємів типу RCA на один штекер для навушників, Яким ві будете підключаті аудіовихід камери до лінійного входу звукової карти, обплетенние обох кабелів прієднайте до загально контакту штекера, центральну жилу одного кабелю - до контакту одного з стереоканалов, центральну жилу Іншого - до контакту Іншого стереоканала.Обязательно тримайте под рукою штекери типу RCA, щоб мати можлівість у будь-який момент переробити кабель назад для Підключення камери до телевізора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: