» »

Як підключіті два телевізори до антениНаявністю декількох телевізорів в будинку зараз Нікого НЕ здівуєш - це давно стало нормою. Альо купуючі ще один телевізор, не якщо Зайве подуматі про ті, як підключіті его до існуючої антені.

Як підключіті два телевізори до антени

Для поділу телевізійного сигналу існують СПЕЦІАЛЬНІ Пристрої, Які можна зустріті у продаж под назв «спліттері», «розгалужувачі», «подільнікі» або «краби». З їх помощью можна підключіті до однієї антени до 6 телевізійніх пріймачів. Якість сигналу буде однаково хорошим на шкірному ТЕЛЕВІЗОРІ за умови, что ві будете використовуват НЕ найдешевше спліттер.

Спліттер встановлюється, як правило, на вході телевізійного кабелю в будинок, после чего від нього прокладається кабель до шкірного телевізора. У комплекті Зі сплітером Йде набор конекторів, с помощью якіх здійснюється з'єднання. Монтаж конекторів сплиттера Нічим НЕ відрізняється від монтажу звічайній коаксіального коннектора, Яким кінчається будь телевізійна антена.

Щоб Виконати монтаж конекторів, від вас будут Потрібні мінімальні навички роботи з телевізійнім кабелем, наявність бокорезов и малярного ножа. Спочатку нужно очистити кабель від верхнього шару ізоляції, що не пошкодівші при цьом екранований оплетку, потім зрушіті обплетенние и очистити центральну жилу. После цього можна надягатися коннектор и прієднуваті его до спліттеру. ВАЖЛИВО НЕ допустити, контакту екранованої обплетенние и центральної жили телевізійного кабелю между собою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: