» »

Як підключіті два телевізори до одного кабелюДля Підключення декількох телевізорів до одного кабелю можна використовуват Різні способи. Варіант Підключення поклади Тільки от кінцевої мети Виконання даного з'єднання.

Як підключіті два телевізори до одного кабелю
Вам Знадоби
  • - спліттер.

Если вам нужно підключіті Ваші телевізори до одного дроту кабельного телебачення, то використовуются Спеціальний спліттер. Це Пристрій являє собою своєрідній Трійник, розгалужується коаксіальній кабель. Підключіть один Кінець сплиттера до потрібного кабелю, а що залиша Вільні слоти з'єднайте з телевізорамі, вікорістовуючі відповідні дрота.

Если ві вікорістовуєте ресивер для Отримання доступу до супутникового телебачення, то Придбай додатковий спліттер. Багато покладів від того, Який канал ві вибрать для Підключення ресивера до телевізора. У Данії годину у вільному доступі можна легко найти спліттері портів VGA и DVI. Підключіть цею аксесуар до кабелю, что Йде від ресивера. З'єднайте з ним Ваші телевізори.

Пам'ятайте про ті, что можна використовуват додаткові перехідники, что дозволяють з'єднуваті псуй VGA, DVI и HDMI между собою. Придбай відповідній комплект перехідніків. Врахуй, что Використання Даних аксесуарів однозначно зніжує Якість переданого сигналу. Пам'ятайте и про ті, что при такому варіанті Підключення телевізорів до єдиному кабелю Обидва апарати будут показуваті єдиний канал.

Використовуются спліттер порту VGA або DVI для Підключення телевізорів до одного роз'єму відеокарті комп'ютера. У даного випадка на Обидва Пристрої передаватіметься ідентичний сигнал, что НЕ всегда ЗРУЧНИЙ.

Оптимальне решение - використовуват два типи з'єднання. Підключіть коаксіальній кабель звічайної антени до обох телевізорів віщеопісанім методом. Підключіть Обидва Пристрої до ресивера. Цею метод дозволити вам в Потрібний годину перемікаті режим роботи телевізора (ресивер / антена), тім самим забезпечен вас можлівістю вібіраті необхідній канал. Если ві Хочете підключіті Обидва телевізора до супутникового телебачення, то Вибирайте ту компанію, яка встановлює власний єдиний ресивер, обслуговуючий будинок чи під'їзд.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: