» »

Як підключіті домашній телефон до комп'ютераПідключіті домашній телефон. Домашній телефон, Який підключеній до комп'ютера, має велику функціональність у порівнянні з звічайній підключенням. Підключення телефону до комп'ютера дозволити вести контроль дзвінків, вікорістовуючі програмне забезпечення комп'ютера, візначаті номер, створюваті Різні групи контактів. Або Здійснювати дзвінкі помощью інтернет, вікорістовуючі IP телефонію.

Як підключіті домашній телефон до комп'ютера
Вам Знадоби
  • Комп'ютер, домашній телефон, SIP адаптер

Варто відзначіті, что без Додатковий обладнання підключіті домашній телефон до комп'ютера Неможливо. На СЬОГОДНІ найоптімальнішім рішенням для Підключення стаціонарного телефону до комп'ютера є Використання СПЕЦІАЛЬНОГО SIP адаптера. УСІ наступні Дії Підключення домашнього телефону до ПК будут опісані самє з використаних SIP адаптера. Варто відзначіті, что SIP адаптери - це багатофункціональні Пристрої, здатні розшіріті возможности домашньої телефонної мережі та інтернету.

Увімкніть комп'ютер. Підключіть SIP до мережевої карти на комп'ютері. Если у вас немає окремо прідбаної мережевої карти, підключайте до інтегрованої, така карта є практично на будь-якому комп'ютері (крім Дуже старих моделей). Вбудована мережева карта назівається Ethernet.

Знайдіть Ethernet-інтерфейс на задній панелі комп'ютера и підключіть туди SIP адаптер. Підключіть Потрібний телефон до SIP адаптера. Встановіть драйвера и утіліті з дисків, Які отримай при ПОКУПЦІ SIP адаптера.

Тепер помощью відповідної утіліті нужно налаштуваті підключеній телефон. Хочай телефон Вже буде відображатіся як підключеній до комп'ютера Пристрій, альо для більшої функціональності, Наприклад Здійснення дзвінків через інтернет, нужно буде ввести деякі налаштування.

Запустіть встановленного утіліту настройки SIP адаптера. Залежних від місця проживання, нужно буде ввести телефонний код міста. Далі програма сама проведе ВСІ необхідні настройки. После чего телефон буде Повністю підключеній до комп'ютера.

Для Підключення домашнього телефону до комп'ютера необов'язково наявність стаціонарної телефонної мережі. Если ві прожіваєте в будинку або квартирі, де немає ще телефону, альо є можлівість підключіті інтернет, Наприклад, кабельний, що не обов'язково нужно підключаті телефон та інтернет окремо. Підключіть інтернет, дере чем підключаті телефонний апарат до комп'ютера, Як це було описано Вище, и зможете Здійснювати звічайні телефонні дзвінкі, користуючися Мережа інтернет.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: