» »

Як підключіті інтернет, ЯКЩО будинок НЕ підключеній до мережіЕсли Жоден інтернет-провайдет НЕ простяг своєї оптоволоконний кабель до вашого будинку, чи не зневіряйтеся. Підключітіся до інтернету можна іншімі способами, причому ШВИДКІСТЬ таких з'єднань буде практично такою ж, як у оптоволокна.

Як підключіті інтернет, ЯКЩО будинок НЕ підключеній до мережі

Реальною альтернативою оптоволоконної мережі є вихід в інтернет через телефонну лінію за технологією ADSL. Если у Вашому будинку є стаціонарний телефон, зверніться до Постачальника послуг зв'язку та з'ясуйте, чи надає ВІН доступ в інтернет. У разі позітівної ВІДПОВІДІ попросіть оператора перевіріті наявність технічної возможности для Підключення самє вашої квартири. Если така можлівість є, заліште в офісі телекомунікаційної Компанії свою заяву на Підключення. Як правило, для цього доведеться Сплатити суму, рівну місячної абонентської плати за вибраному | вами тарифом.

Крім заявки на Підключення, для виходе в інтернет вам Знадоби Спеціальний Пристрій - ADSL-модем. Придбай ADSL-модем в будь-якому Комп'ютерний магазині. Модеми бувають Різні, Вибирайте Пристрій віходячі З ВЛАСНИМ потреб. USB ADSL-модем незалежний від електроенергії и проста у налаштуванні. Класичний ADSL модем Забезпечує більш скроню ШВИДКІСТЬ Підключення. Модем з функцією роутера дозволити підключаті до інтернету кілька комп'ютерів. Щоб Пристрій, вставте Йде з ним у комплекті компакт-диск у прівід, и в майстрові настройки введіть логін и пароль, виданий вам провайдером. После налаштування ві отрімаєте стабільний и швидкісний вихід в інтернет через телефонну лінію.

Если у Вашому будинку немає стаціонарного телефону, то вихід в інтернет можна Забезпечити помощью Бездротовий технологій. Для цього Придбай USB-модем у будь-якого стільнікового оператора (при віборі керуйтеся ценам и зоною покриття оператора). Укладете контракт на Підключення, Надал свои Паспортні дані та адресу. Налаштування USB-модема гранично проста: підключіть его до комп'ютера, встановіть необхідній софт (прямо з пам'яті модему) i натісніть кнопку «Підключіті». Зверніть уваг, что мобільний інтернет: практичніше не має реально безлімітніх тарифів. При вітраті певної кількості трафіку ШВИДКІСТЬ з'єднання впадаючи до певної величини (ее Значення вказано в ІНФОРМАЦІЇ про тариф).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: