» »

Як підключіті кабельне телебачення БЕЗКОШТОВНОБезкоштовне кабельне телебачення. Як підключіті кабельне ТБ БЕЗКОШТОВНО - питання, з яким стікаються Багато громадян. Існує кілька Видів Підключення кабельного ТБ: платно БЕЗКОШТОВНО; путем подачі заявки у відповідне відділення в городе або самостійно. Мі розглянемо з вами способ самостійного безкоштовна Підключення кабельного ТБ на ВСІ телевізори в квартирі або будинку.

Як підключіті кабельне телебачення БЕЗКОШТОВНО

Если у Вашому будинку Вже є кабельне ТБ у вас або у ваших сусідів, то Достатньо буде грамотно провести роботи по розводці кабелю и тоді Дивитись кабельне ТБ ві зможете на всех телевізорах, насолоджуючісь прекрасними каналами. Що для цього нужно?

Зазвічай антена для супутникового ТБ розташовується на даху Будинки і має декілька каналів для прокладки кабелів. Если Такі канали не "забіті», ві можете сміліво приступати до Наступний Дій.

Перше, что слід сделать - це закупити необхідну кількість кабелю та Інші Пристрої, Такі як спліттер, мультісвіч, діплексор и конвертор. Всі це можна прідбаті на прайси або в спеціалізованому магазині.

Наступний етап - проводка кабелю. У вас має буті три кабелю, зеленого, жовтого и червоного кольору. Червоній кабель проводитися від антени до щитка, Який зазвічай находится на майданчик або біля входу, а потім від щитка до шкірного необхідного телевізора. Такий кабель служити для Отримання супутникового сигналу. Зелений кабель тягнеться за прикладом Першого и служити для передачі сигналу колектівної антени, а Третій вид кабелю (жовтий) проходити від щитка до всіх телевізорів в кімнатах, Які слід підключіті.

До антени на даху проводитися така кількість кабелів, яка кількість незалежних точок ві плануєте сделать и плюс один кабель (зелений) для колектівної (ефірної) антени. У подалі помощью Мультісвіч ві зможете збільшити кількість кабелів до потрібного.

Таким чином, Наприклад, на 3 телевізори вам Знадоби протягнуті від антени на даху до щитка 3 кабелю по одному для кожної вашої точки доступу и плюс 1 кабель загальний для ефірної антени. У тієї ж годину від щитка до кожної точки має йти по 3 кабелю, тоб в сумі, на 3 телевізори - 9 кабелів. Один кабель для супутникового сигналу, другий - для ефірного и Третій для паралельного Підключення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: