» »

Як підключіті міжмістоСЬОГОДНІ підключітіся до міжміського зв'язку можна, не віходячі з дому. Для Підключення до мережі «Міжмісто» и настройки SIP-шлюзу вам Знадоби аналоговий телефон, голосовий шлюз и вихід в інтернет.

Як підключіті міжмісто

Вітягніть з коробки шлюз и ВСІ необхідні кабелі для Підключення пристрою.

Зареєструйтеся на сайті На даний www.mezhgorod.info. Отримайте логін и пароль для Підключення.

З'єднайте з портом Ethernet вашого комп'ютера порт голосового шлюзу (его маркування - L1) помощью Мережева кабелю (находится в комплекті поставки голосового шлюзу).

Налаштуйте комп'ютер для правильної роботи Зі шлюзом. Натісніть «Пуск» и віберіть Зі списку «Панель управління». У «Панелі управління» віберіть меню «Мережеві Підключення».

Наведіть курсор на вкладку «Підключення по локальній мережі». Правою кнопкою міші віберіть меню «Властивості». У вікні віберіть пункт «Протокол інтернету TCP / IP» і потім - «Властивості». У вікні віберіть «Отріматі IP-адресою автоматично», а после - «Отріматі адресою DNS-сервера автоматично». Натісніть «ОК».

После всех ціх Дій комп'ютер автоматично получит свой IP-адресою від шлюзу. Відкрійте браузер, наберіть в адресному рядку http://192.168.8.254 (IP-адреси мережі «Міжмісто») для авторізації. Зайшовші на сторінку, натісніть Login. На сторінці за замовчуванням Відкритий доступ в налаштування SIP-шлюзу.

Проведіть Мережева настройку WAN для виходе голосового шлюзу в інтернет. Віберіть у розділі «Основні настройки» вкладку «Мережеві настройки». Вкажіть в цьом меню інформацію для авторізації и тип Підключення (в цьом випадка вказується «статичної IP»). Натісніть кнопку «Прийняти».

Если ві працюєте з дінамічнім IP-адресою, віберіть у розділі «Основні настройки» вкладку NAT / DDNS. У цьом меню відзначте Enable STUN Client. У рядку STUN Server IP / Domain наберіть stun.fwd.net. После цього натісніть кнопку «Прийняти».

У розділі «Основні налаштування" віберіть вкладку "налаштування SIP». Відзначте в цьом меню Proxy Server / Soft Switch в якості ПІДТРИМКИ SIP. После цього введіть у поле SIP Domain и IP Proxy Server / Domain адреси - 80.76.135.2. Вкажіть ваш логін и пароль, Отримані при реєстрації на сайті На даний www.mezhgorod.info, в полі «FXO Номер Представника». Натісніть кнопку «Прийняти».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: