» »

Як підключіті мобільний банкМобільний банк дозволяє власнику банківської карти всегда тримати руку на пульсі свого Рахунку. Оплата різніх услуг, поповнення рахунків мобільніх Операторів - це далеко не повний список можливіть, Які відкріваються корістувачеві.

Як підключіті мобільний банк
Вам Знадоби
  • Навики роботи з банкоматом.
  • Навички Спілкування з оператором довідкової служби.
  • Навички Спілкування з співробітнікамі банку.

Звітність, звернута в довідкову службу банку з метою уточніті порядок Підключення послуги.

Если после звернення до довідкової служби мобільний банк галі не підключені, то в більшості віпадків доведе звернута в банк и Написати там заяву. У ньом заповнюється контактна інформація, номер картки банку, до Якої підключається послуга, номер мобільного телефону клієнта. Заява підпісується заявником и співробітніком банку. У Деяк банках может знадобітіся заповнити постачальніків услуг, в рахунок якіх будут проводитись платежі. Це або НОМЕРИ телефонов, чі рахунки в банку, або НОМЕРИ договорів и т.д. У перебігу Деяк годині ваша заявка буде оброблено, и мобільний банк буде підключеній.

У Деяк банках передбача можлівість підключіті мобільний банк в банкоматі. Для Підключення послуги Даними способом звітність, слідуваті інструкціям на екрані банкомату.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: