» »

Як підключіті модем до телефонної ЛініїДля Отримання максімальної Швидкості прийому або передачі Даних модему нужно правильно підключіті его до телефонної Лінії. При правильному підключенні спрацьовує реле во время «Зняття трубки» на комп'ютері. Це реле відповідає за Відключення від Лінії факсів, автовідповідачів, телефонов и других прістроїв, что створюють Додаткове НАВАНТАЖЕННЯ, яка виробляти до ВИНИКНЕННЯ Перешкоди на телефонній Лінії.

Як підключіті модем до телефонної Лінії
Вам Знадоби
  • - телефонні розетки з гніздамі RJ-11; - Телефонний дріт або кручена парі; - Модем; - Цвяхи; - Молоток; - Пасатіжі; - Ніж; - Кусачки

Для качану огляньте наявний у вас телефонну проводку. Если вона Дуже стара, краще ВИДАЛИТИ ее, вікорістовуючі кусачки и чем. У Іншому випадка вона в будь-який момент может війта з ладу.

Далі з Телефон розеток відаліть конденсатори (ЯКЩО смороду там є) помощью щіпців. Це звітність, для того, щоб модем МІГ правильно візначаті вхідні дзвінкі.

Потім простягніть нову проводку, акуратно прібіваючі ее маленькими гвоздиками до стіні або стелі. Замість звічайної тонкої проводки можна використовуват віту пару, яка дозволяє однозначно підвіщіті Якість передачі сигналу. Врахуй, что для правильного Підключення нужно тягти дріт від дверей Тільки до модему, а Вже від модему безпосередно до телефонних розеток, кількість якіх встановлюєте ві Самі.

УСІ наявні з'єднання обов'язково добро запаяті. Если Ви цього НЕ зробім, то через Якийсь годину смороду окислятся и знізять Міцність свого з'єднання. Бажано, щоб дротові з'єднань Було якомога менше, а дрота були віготовлені з одного металу, так як Різні матеріали набагато гірше однорідніх трімають пайку.

После всех Приготування начините підключаті модем до телефонної Лінії. Спочатку підключіть вхід Лінії в гніздо, на якому є напис "In", а потім вихід телефонної Лінії в гніздо, что має напис "Out". Обов'язково перевірте Підключення модему помощью комп'ютера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: