» »

Як підключіті Накопичувальний водонагрівачЯк підключіті Накопичувальний водонагрівач. Накопичувальний водонагрівач - це СЕРЕДНЯ розміру Ємність, яка служити для нагріву и в подалі зберігання гарячої води в тихий Будинка, де відсутня подача гарячої води через водопровід. У водонагрівач Надходить холодна вода, яка в подалі нагрівається до заданої вами температури, якові ві можете відрегулюваті за своим Бажанов помощью СПЕЦІАЛЬНОГО регулятора.

Як підключіті Накопичувальний водонагрівач

Всі роботи ві, звічайній ж, зможете сделать Самі даже в тому випадка, ЯКЩО питань комерційної торгівлі навічок у вас немає, а ми постараємося сделать вашу роботу більш комфортною І ШВИДКО.

Розпакувавші водонагрівач, уважности огляньте его на цілісність.

Встановіть водонагрівач на ті місце, де надалі планується его експлуатація. Встановлюваті водонагрівач нужно обов'язково в тому положенні, Яке передбачає виробник (вертикальному або горизонтально).

Підведіть до місця ЕКСПЛУАТАЦІЇ водонагрівача електрик, ЯКЩО до цього моменту воно Не було туди підведено. При цьом слід враховуваті розмір кабелю и установку захисних автомата, щоб у квартирі або будинку НЕ вінікалі електричної перевантаження при работе апарату, так як водонагрівач жівіть й достатньо велику Потужність, більше 5 кВт.

Підведіть воду до водонагрівача и забезпечте вихід готової гарячої води з нагрівача. Тут ВАЖЛИВО враховуваті верхню чи нижню підводку передбачає Пристрій.

Тесть, підключеній Пристрій. После роботи Підключення Накопичувальний водонагрівача, звітність, прогнатия воду через нього, перевірівші роботу и Переконайся, что ВСІ Дії віконані з точністю.

Користуюсь водонагрівачем Із задоволений. Пам'ятайте, ЯКЩО ваша вода не відповідає гост стандарту, то на вході води в нагрівачі звітність, Встановити Спеціальний фільтр для очищення води.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: