» »

Як підключіті нетбук до ТБСучасні телевізори можна використовуват як моніторів для стаціонарних и мобільніх комп'ютерів. Деякі нетбуки з легкістю заміняють Дорогі BluRay-програвачі та Інші подібні Пристрої.

Як підключіті нетбук до ТБ
Вам Знадоби
  • - Кабель HDMI-HDMI.

Мініатюрні ноутбуки зазвічай наділені двома портами для передачі відеосігналу: D-Sub (VGA) i HDMI. Ця особлівість дозволяє підключіті нетбуки практично до будь-якого современного телевізора, будь то плазмова панель або ТБ з рідкокрісталічнім екранах. Віберіть канал, через Який ві будете Здійснювати з'єднання прістроїв.

Природно, краще використовуват порт HDMI, ТОМУ ЩО ВІН призначеня для передачі цифрового зображення. Це забезпечен хорошу Якість картинки. Придбай кабель HDMI-HDMI. Если в ТЕЛЕВІЗОРІ присутности порт DVI вместо HDMI, то Придбай додатковий перехідник. З'єднайте нетбук з телевізором. Цю операцію можна Здійснювати даже з включеними прилаштувати.

Відкрійте меню налаштування телевізора. Знайдіть пункт «Джерело сигналу». Віберіть тієї порт, Який ві підключілі до нетбуку. Перейдіть до налаштування мобільного комп'ютера. Відкрійте меню "Персоналізація" в панелі управління. Віберіть пункт «Підключення до зовнішнього дисплею».

Натісніть кнопку «Знайти» и Почекаев, поки система Визначіть новий екран. Тепер віділіть іконку телевізора и активом пункт «Зробити цею дисплей основним». Це дозволити вам більш точно налаштуваті Параметри зображення.

Клацніть по іконці екранах нетбука и віберіть пункт «Дублюваті». После актівації цього параметра на Обидва дисплея буде Виводити ідентічне зображення.

Відкрійте меню налаштування відеоадаптера нетбука. Виконано детальну настройку параметрів зображення, переданого на телевізор. Встановіть частоту роботи пристрою. Налаштуйте яскравість и контрастність. Сучасні плазмові телевізори здатні працювати з частотою больше 100 Гц. Екран мобільного комп'ютера підтрімує Тільки 60. Віберіть Потрібний параметр для шкірного окрем дисплея.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: