» »

Як підключіті ноутбук до Музичний центрЗовсім НЕ обов'язково купуваті потужном стереосистему для прослуховування улюбленої музики з ноутбука. Аджея ЯКЩО на ноутбуці слабкі и тіхі Динаміки, его можна підключіті до Музичний центр, Який стане свого роду підсілювачем в ланцюзі «ноутбук - Динаміки».

Як підключіті ноутбук до Музичний центр
Вам Знадоби
  • Кабель з джеком 3.5 мм и двома дзвіночкамі.

Все, что нужно для Підключення ноутбука до Музичний центр, це сам ноутбук, музичний центр з функцією AUXЕ, яка є почти на 100% МУЗИЧНИЙ центрів, и кабель-перехідник відповідної довжина. Кабель винен мати два дзвіночка з одного боку и один джек з Іншого. Такий кабель можна купити в будь-якому магазині радіо / відеоелектронікі и запчастин, его ціна находится в межах 100-200 рублей.

Дзвіночки, або тюльпани, зазвічай мают червоний и білий колір, что позначає звукові каналізац. Сам кабель зазвічай Складається з двох «склеєніх» проводів або Оболонков у вігляді одного проводу (насправді всередіні Оболонки два тонких проводка, для Виведення лівого и правого звукових каналів). Джек являє собою металевий олівець, стандарт - 3.5 мм. Такий джек вікорістовується у всех портативних Навушники, а вихід для нього - у всех плейерах и в багатьох мобільніх телефонах.Сам кабель винен буті відповідної Довжина, щоб без праці и без натягу проводу підключіті комп'ютер до Музичний центр.

Джек вставляється у вихід для навушників на ноутбуці, позначені намальованімі або вігравіруванімі Навушники на боці корпусу комп'ютера. Дзвіночки підключаються до підсілювача (Музичний центр) відповідно з квітами дзвіночків и звукових віходов.После Підключення кабелю включите AUX або VIDEO на МУЗИЧНИЙ центрі, і звук з ноутбука буде Виведення на колонки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: