» »

Як підключіті ноутбук до плазмового телевізораОсновний недолік багатьох ноутбуків - порівняно Невеликий розмір екранах. На щастя, це легко компенсується путем Підключення мобільного комп'ютера до жидкокристаллическому або плазмового телевізора.

Як підключіті ноутбук до плазмового телевізора
Вам Знадоби
  • кабель HDMI-HDMI.

Більшість СУЧАСНИХ мобільніх комп'ютерів наділене цифровим відеовіходом. Зазвічай ВІН уявлень у вігляді порту HDMI, альо іноді можна зустріті и канал DVI. Придбай кабель з підходящімі портами.

Увімкніть мобільний комп'ютер и відкрійте меню BIOS. Переконайся в тому, что додаткові відеовіході НЕ відключілі. Завантажте систему Windows. Увімкніть телевізор.

Виконано з'єднання ноутбука з телевізором. Дочекайся визначення нового обладнання. Зайдіть в меню налаштування телевізора. Зазвічай для цього звітність, використовуват пульт дістанційного Керування.

Віберіть Основним Джерелом сигналу порт HDMI, з'єднаній з ноутбуком. Перейдіть до налаштування мобільного комп'ютера. Клацніть правою кнопкою міші по робочому столу.

У розгорнулося меню віберіть пункт «Дозвіл екранах». Натісніть кнопку «Знайти» и Почекаев, поки буде Визначи новий дисплей. Встановіть Параметри сінхронної передачі зображення на екран ноутбука и телевізор.

Если ві віддаєте Перевага використовуват функцію дублювання зображення, віберіть відповідній пункт. У даного випадка рекомендуються Изменить Дозвіл екранах мобільного комп'ютера таким чином, щоб воно збігалося з Дозволи дисплей телевізора.

Деякі Користувачі вважають за краще окремо використовуват екран ноутбука и телевізор. Цею метод дозволяє запустіті відеоплеєр на дисплеї ТБ, не займаючі РОБОЧЕГО область екранах мобільного комп'ютера. Активами функцію "Розшіріті на цею екран», вибрать Попередньо основний дисплей.

Врахуй, что Використання даної технології підвіщує НАВАНТАЖЕННЯ на відеоадаптер. Если у Вашому ноутбуці встановлений інтегрованій відеочіп, Переконайся в тому, что его температура не перевіщує значень, что рекомендуються.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: