» »

Як підключіті плеєр до телевізораСЬОГОДНІ Вже мало хто вікорістовує комп'ютер для перегляду фільмів, вважаючі за краще Дивитись кіно по телевізору. Для цього потрібен DVD-плеєр або медіаплеєр, Який можна легко підключіті до телевізора.

Як підключіті плеєр до телевізора

Купуючі DVD-плеєр або медіаплеєр, Переконайся, что в комплекті Присутні необхідні вам дрота для з'єднання плеєра з телевізором. Для СУЧАСНИХ рідкокрісталічніх, LED и плазмових моделей телевізорів Найкраще використовуват HDMI кабель для з'єднання з плеєром - якість зображення і звук по такому з'єднанню буде максимально високим. Для Підключення плеєра до ЕПТ телевізору підійде кабель з роз'ємом типу «тюльпан».

Щоб підключіті плеєр до телевізора, встановіть плеєр на відстані, достатній для того, щоб підключіті его до телевізора. Увімкніть его в ЕЛЕКТРИЧНА розетку и підключіть до телевізора помощью HDMI кабелю або кабелю типу «тюльпан». Роз'єми для шкірного типу кабелю будуть абсолютно унікальнімі, тому переплутаті и підключіті «Не туди» просто Неможливо.

Увімкніть плеєр и телевізор помощью пультів и на пульті телевізора натісніть кнопку TV / AV або Video. На Деяк телевізорах пунктів Video может буті кілька. У цьом випадка методом підбору встановіть Потрібний вам пункт. Успіхом Підключення буде картинка, что подається з плеєра. Найчастіше це статичне меню. Залиша Тільки вібрато потрібне вам дію в меню плеєра и Почати переглядання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: