» »

Як підключіті радіотелефонРадіотелефон - це телефон, Який Складається з базової СТАНЦІЇ (бази) i однієї або декількох трубок (Бездротовий терміналів). База радіотелефону підключається до телефонної мережі, сигнал между трубками передається помощью радіохвіль. Такий апарат, крім зв'язку з Телефон МЕРЕЖА, может підтрімуваті зв'язок между трубками однієї бази. Щоб Встановити радіотелефон, зовсім НЕ обов'язково віклікаті фахівця. Ві все зробім самостійно, ЯКЩО будете уважности слідуваті інструкції по установці.

Як підключіті радіотелефон

Для качану віберіть місце, де буде встановлений радіотелефон. Чи не бажано, щоб ВІН розташовувався поруч з холодильником, СВЧ-піччю, пральних машин та іншою технікою, а такоже безпосередно в блізькості з МЕТАЛЕВИЙ предметами, Джерелами тепла и електромагнітніх полів. Такоже, бажано, щоб на телефон не потраплялі Прямі сонячні Промені, що не вплівала підвіщена вологість.

Найкраще місце для установки радіотелефону візначте досвідченім шляхом. Если ві встановлюєте радіотелефон в офісі, то візьміть до уваги, что базові блоки повінні буті встановлені на відстані не менше двох метрів один від одного. Если цього не якщо, то Неможливо буде передаваті інформацію между базою и трубкою.

Перед тім, як підключіті радіотелефон, зарядіть акумуляторний батарею ПРОТЯГ годині, зазначеного в інструкції, а такоже встановіть код безпеки. Для цього покладіть трубку на базу и натісніть клавішу "page". Система управління автоматично ВСТАНОВИВ код. Це повторюйте КОЖЕН раз, коли відключаєте базу або Акумуляторна батарею, так як в таких випадка код скідається и трубка втрачає зв'язок з базою.

Підключіть радіотелефон до телефонної мережі помощью модульного з'єднувача. До звічайній телефонних розеток ВІН НЕ Підходить, тому Придбай заздалегідь перехідник.

Штірові роз'єми блоку живлення такоже НЕ підходять з Стандартним розеток, підключіть їх до розеток електромережі такоже помощью відповідного переходніка.Осторожно Звертайтеся з радіотелефоном, Унікал ударів, Падіння, ТОМУ ЩО в конструкції апарату є деталі, й достатньо чутліві до механічніх Пошкодження, Які ї могут вивести йо з ладу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: