» »

Як підключіті синтезатор до комп'ютераПідключення синтезатора до комп'ютера або ноутбука стало й достатньо доступним и несе в Собі масу ПЕРЕВАГА. Для якісного Підключення звітність, ретельно вивчити технічні характеристики прістроїв и підключаті відповідно з Інструкцією.

Як підключіті синтезатор до комп'ютера

Візначте способ Підключення синтезатора. Способи Підключення могут буті Наступний: помощью USB-інтерфейсу, MIDI-інтерфейсу або комбінованого USB-MIDI-Підключення. Всі ЦІ Способи залежався від моделей синтезатора и комп'ютера.

Уточніть, чи є USB-порт на сінтезаторі підходящім для передачі MIDI-сигналу, чи Діє ВІН.

З'єднайте синтезатор и комп'ютер USB-кабелем типу AMBM. Це перший способ підключіті синтезатор до комп'ютера. В основному ВІН найпошіренішій.

Запустіть програму - секвенсор. Чи не прієднуйте синтезатор после запуску програми, інакше синтезатор НЕ вдастся використовуват. Врахову, что при USB-підключенні віртуальний MIDI-порт віявляється Тільки после Підключення синтезатора до комп'ютера.

Встановіть Спеціальний драйвер, ЯКЩО це звітність, для якісної роботи прістроїв. У більшості віпадків драйвер нужно Тільки для комп'ютера.

Підключайте через MIDI-інтерфейс, ЯКЩО синтезатор підтрімує передачу MIDI-сигналу. Це другий способ підключіті синтезатор до комп'ютера.

З'єднайте MIDI-вихід вашого синтезатора з MIDI-входом комп'ютера.

Підключіть до роз'єму синтезатора MIDI out штекер MIDI-кабелю MIDI in. У випадка встановлення через MIDI-інтерфейс драйвера для синтезатора НЕ Потрібні. Потрібні Тільки драйвера для звукової плати, до Якої підключається синтезатор.

Придбай зовнішній MIDI-інтерфейс, ЯКЩО на ноутбуці Тільки USB-порт, а синтезатору для Підключення нужно Тільки MIDI-інтерфейс. Це своєрідній перехідник, Який дозволити здійсніті Підключення синтезатора до комп'ютера або ноутбука.

Підключіть спочатку синтезатор, и Тільки потім запускайте програму - секвенсор, щоб Пристрій Було Визначи и Працювало правильно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: