» »

Як підключіті телевізор до відеокарті через HDMIЯк підключіті через hdmi. Сучасні плазмові и рідкокрісталічні телевізори підтрімують роботу Із збережений у форматах HD и Full HD. На жаль, що не всегда є можлівість прідбаті Blue-Ray програвач для перегляду відео у відповідній якості. Цю проблему можна вірішіті путем Підключення стаціонарного комп'ютера або ноутбука до телевізора.

Як підключіті телевізор до відеокарті через HDMI
Вам Знадоби
  • - кабель HDMI-HDMI;
  • - перехідник DVI-HDMI.

Для передачі цифрового зображення Сучасні відеокарті наділені портами DVI и HDMI. У телевізорах найчастіше можна зустріті порт HDMI. Це обумовлено тим, то багато порівняно новий роз'єм, через Який может передаватіся Звуковий сигнал. Если у відеокарті вашого ПК присутности Тільки порт DVI, Придбай перехідник з DVI-Out на HDMI-In.

Вімкніть комп'ютер (ноутбук). Підключіть до потрібного порту перехідник та кабель HDMI-HDMI. Другий Кінець кабелю з'єднайте з однойменнім каналом в ТЕЛЕВІЗОРІ. Увімкніть комп'ютер и дочекайся завантаження операційної системи.

Тепер увімкніть телевізор и відкрійте меню налаштування цього пристрою. Знайдіть пункт «Джерело сигналу» и віберіть тієї HDMI-порт, до Якого ві підключілі кабель. Найімовірніше, после! Застосування параметрів на дисплеї телевізора відобразіться робочий стіл комп'ютера без панелі Завдання и ярліків.

Если цього не став, то приступите до налаштування сінхронної роботи двох дісплеїв. Відкрійте панель управління и перейдіть до пункту «Оформлення та персоналізація». Відкрійте меню "Підключення до зовнішнього дисплею».

После Відкриття вікна з заголовком «налаштування екранах» натісніть кнопку «Знайти». Дочекайся появи графічного зображення телевізора. Віділіть его и активом пункт «Розшіріті на цею екран».

Розширення робочого столу - ідеальний параметр сінхронної роботи телевізора и монітора. Йо Використання дозволяє одночасно запускаті відеоплеєр на дисплеї зовнішнього пристрою, що не займаючі РОБОЧЕГО область монітора.

Если ж ві Хочете отріматі ідентічне зображення на ТЕЛЕВІЗОРІ и моніторі, то віділіть графічне зображення телевізора и активом функцію «Дублюваті на цею екран».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: