» »

Як підключіті телефонні дротовПідключаті телефонні дрота й достатньо просто. Однак нужно Володіти необхідною інформацією. Правильно підключіті телефонний дріт может даже новачок. Головне - буті уважности.

Як підключіті телефонні дротов

Придбай в спеціалізованому магазині стандартну телефонну розетку. Встановіть ее. Если ві в Майбутнього будете змінюваті телефонний апарат, то не доведеться заново розбіратіся з Терморегулятори кабелів.

Телефонний лінію підключіть до червоного и зеленого проводів, что знаходяться в розетці - це стандарт. У коннекторе RJ-11/RJ-12 це відповідає середнім, 3 і 4 контактам. У Данії годину існують телефонні апарати, в якіх Підключення проводитися через 2 і 5 контакти. Найчастіше Такі апарати віробляють у Германии. Зустрічаються смороду Вкрай Рідко. Наочно приклад - Actron AB з цифровим автовідповідачем и меню на німецькій мові. Цею телефонний апарат навряд чи Вийди підключіті до розетки Стандартним чином. Заміна кабелю такоже НЕ поможет. На апараті вікорістовується 2 і 5 пін в роз'ємі, а телефонний кабель роблять 1-в-1. Щоб підключіті такий апарат звітність, Відкрити розетку и вместо зеленого проводу задіяті чорний. Такоже вместо червоного проводу - жовтий. Через провід червоного кольору Йде «мінус» у телефонній Лінії, а через зелений - «плюс». У переважній більшості віпадків полярність включення не так ВАЖЛИВО. Однак іноді можна зустріті Такі телефонні апарати, Які НЕ будуть працювати при неправильному підключенні.

Для визначення полярності в телефонній Лінії можна скористати звічайній КИТАЙСЬКА тестером. При неправильному підключенні ВІН буде показуваті від'ємне Значення напруги. Если ж тестера под рукою немає, то скорістайтеся звічайній картоплею. Розріжте его навпіл и застроміть два дрота. Около «плюсового» кінця винен помінятіся колір. Найчастіше на полярність уваги Ніхто НЕ звертає.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: