» »

Як підключіті телефонний кабель до телефонної розеткиВі Хочете Встановити провідний телефон в ЗРУЧНИЙ місці, альо там відсутня розетка для его Підключення? Встановити ее зовсім нескладно. Самостійне Виконання цієї Операції позику набагато менше годині, чем стомлююче Очікування телефоніста.

Як підключіті телефонний кабель до телефонної розетки
Вам Знадоби
  • - телефонна розетка;
  • - викрутка;
  • - кусачки;
  • - телефонний кабель;
  • - кабельний короб;
  • - Саморізи;
  • - шуруповерт.

Установки додаткової телефонної розетки в Деяк випадка можна унікнуті. Для цього буде нужно прідбаті для свого телефону шнур Такої Довжина, щоб ее вистача для Підключення его до наявної розетки. Для Підключення апаратів, что мают незнімній шнур, можна скористати Телефонний подовжувач.

Если ві все ж вірішілі встановлюваті Додатковий розетку, ее звітність, в Першу Черга прідбаті. Смороду бувають двох тіпів: мініатюрні RJ-11 и Великогабаритні РТШК-4. Подівіться, якові вилку має ваш телефонний апарат и віберіть для нього відповідну розетку. Одночасно Придбай телефонний кабель и кабельний короб необхідної довжина, а такоже Саморізи.

Візьміть кабельний короб и закріпіть его саморізами по шляху від наявної телефонної розетки до місця установки Нової. Проведіть всередіні короба кабель, после чего закрійте его.

Пріверніте нову розетку до стіні. Підключіть до неї кабель таким чином. Если це розетка типу RJ-11, провідники кабелю підключіть до двох середнім контактам, а два крайніх заліште вільнімі. Если ж встановлюється розетка типу РТШК-4, відкрійте вилку свого телефонного апарату и подівіться, до якіх ее контактам підключені дрота. До тихий же контактам підключіть и провідники кабелю в розетці. Для довідки: за стандартом, в розетці РТШК-4 дрота Прийнято підключаті до двох правимо контактам, альо це Вимога НЕ всегда дотрімується. Закрійте вилку и розетку.

Розкрійте стару розетку. Зніміть трубку на будь-якому паралельних телефоні в квартирі, щоб на лінію НЕ зміг поступитися сигнал виклику, здатн завдаті електричний удар. Підключіть новий кабель паралельно старому. Закрійте розетку и покладіть трубку на паралельних телефоні.

Підключіть телефон до старої розетки. Переконайся, что ВІН заробів. Такоже Переконайся, что Інші Паралельні апарати НЕ Втратили працездатність.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: