» »

Як підключіті послугу "Кредит" МТСМобільний оператор МТС дозволяє залішатіся на зв'язку даже при негативному балансі. Для цього нужно підключіті послугу «Кредит» від МТС. Максимальна сума кредиту - 300 рублей.

Як підключіті послугу "Кредит" МТС

Підключіті послугу «МТС кредит» можна помощью sms-запиту. Зі свого мобільного телефону надішліть sms-повідомлення з цифрою 1 на короткий номер 2828. Если все пройшло успішно, вам прийде sms-повідомлення з підтвердженням Підключення даної послуги. При вінікненні проблеми, Наприклад, вам Прийшла ПОВІДОМЛЕННЯ з відмовою в підключенні, зверніться за номером 0890.
Щоб відключіті послугу «МТС кредит», відправте sms-повідомлення з цифрою 0 на короткий номер 2828.

Дану послугу можна підключіті помощью ussd-запиту. Наберіть з вашого мобільного телефону * 111 * 30 #. На екрані телефону з'явиться меню. Натіснувші кнопку +1, ві підключіте послугу «МТС кредит». Если послуга підключена, то вам прийде sms-повідомлення з підтвердженням.
Щоб відключіті Цю послугу, вновь наберіть з вашого телефону * 111 * 30 # и в меню натісніть кнопку 2. Если послуга відключена успішно, то вам прийде підтвердження в sms-Повідомленні.

Послугу «МТС кредит» можна підключіті помощью «мобільного помічника». Наберіть номер Із стільнікового телефону 0022.Автоінформатор буде вам повідомляті, что ві можете сделать с помощью «мобільного помічника». Послідовно натісніть клавіші 2-2-1-8 и дотримуйтесь інструкції автоінформатора.

Такоже можна підключіті Дану послугу в офісах обслуговування абонентів. Вам нужно пред'явити паспорт и заповнити заяву на реєстрацію даної послуги. «МТС кредит» буде підключеній на Наступний день.

«Кредит» від МТС ві можете Оформити в особистому кабінеті на сайті На даний мобільного оператора. Зайдіть в особистий кабінет, віберіть функцію «Інтернет помічник» та дотримуйтесь подалі інструкцій. У разі успішного Виконання Операції, вам на телефон прийде sms-повідомлення з підтвердженням.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: