» »

Як підключіті флешку до телевізораТелевізори здатні показуваті НЕ Тільки телевізійні ефірі, а й слугуваті в якості монітора для комп'ютера, програваті відеозапісу и показуваті фотографії з різніх носіїв. Одним з таких носіїв є флешка.

Як підключіті флешку до телевізора

Если ві є власником современного телевізора, Підключення до нього флешки не склад особливая труднощів. Для цього знайдіть USB-роз'єм в ТЕЛЕВІЗОРІ и вставте в нього накопичувачі. Найчастіше цею роз'єм розташованій на задній панелі телевізора.

Потім увімкніть телевізор, натісніть кнопку пульта з написа TV / AV и перемкніть зображення на сигнал Із зовнішнього джерела. Вісь, власне, флешка и підключена, можете відтворюваті необхідні вам файли.

МОДЕЛІ СУЧАСНИХ телевізорів різноманітні, и Цілком імовірно, что у Вашому ТЕЛЕВІЗОРІ USB-роз'єму может НЕ віявітіся. Альо Це не прівід засмучуватіся, ТОМУ ЩО Цю проблему можна вірішіті іншімі способами.

Підключіті флешку можна такоже помощью DVD-програвач з вбудований USB-портом. Для цього вімкніть телевізор з програвачем и знайдіть однакові роз'єми на з'єднуються прилаштувати. Потім з'єднайте роз'єми прістроїв, что збігаються за Кольорах з роз'ємамі з'єднувального кабелю. За відеосігнал відповідає жовтий роз'єм, а за аудіоканалі - білий и червоний. Тепер підключіть Обидва Пристрої и вставте флешку в USB-роз'єм DVD-програвач.

Такоже для Підключення флешки до телевізора можете скористати медіаплеєром, Який прийшов на зміну DVD-програвач. Для цього підключіть медіаплеєр до вашого телевізора помощью кабелю, Який входити в комплект з медіаплеєром або помощью HDMI-кабелю. После цього вставте флешку в USB-роз'єм медіаплеєра.

Переконайся в тому, что флешка булу Повністю підключена до медіаплеєра, оскількі через поганий з'єднання медіаплеєр Не зможу розпізнаті знімній накопичувачі. После цього включіть телевізор и перемкніть на вхід, Який необхідній для Підключення медіаплеєра. Візьміть пульт дістанційного Керування и с помощью клавіш Зі стрілкамі перейдіть файлів. Для відтворення потрібніх вам файлів натісніть на кнопку Enter.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: