» »

Як підключітіся до супутникових каналівПрийом телевізійного сигналу на супутникову тарілку Вже давно переставши буті ЕКЗОТИКА, супутникове мовлення охоплює Мільйони жітелів. Прот, для того, хто Тільки збірається прідбаті, Встановити и налаштуваті заповітну «тарілку», багаті деталей цього процеса все ще залішаються неясними.

Як підключітіся до супутникових каналів

Встановлювали на балконі, стіни або даху будинку приймальня супутникова тарілка є найпомітнішою, альо НЕ найголовнішою Частинами обладнання для прийому супутникових каналів. Для того щоб прійматі Супутникові канали, спочатку треба вібрато и прідбаті ресивер - самє ВІН здійснює декодировки прийнятя тарілкою сигналу.

Вибір ресивера поклади від того, каналізац Якого оператора супутникового телебачення ві Хочете прійматі. Найбільш відомі Такі оператори, як НТВ-плюс, Оріон Експрес, Радуга ТВ, Platforma HD, Триколор ТВ. Коженая з них має свои Плюси и Мінуси. Самим недорогим и доступним можна вважаті пакет каналів від Триколор ТВ.

Багато ресівери проводяться з урахуванням потреб конкретних Операторів и налаштовані самє под їх мовний стандарт. Тому вибрать оператора, купуйте ресивер самє для прийому его каналів - це забезпечен скроню Якість зображення и відсутність проблем сумісності.

Врахуй, что велика кількість каналів, в основному Закордоний, транслюються у відкрітій кодуванні. Це означає, что для їх прийому вам буде Достатньо найпростішого ресивера. Список каналів и їх кодування ві можете посмотреть тут: http://www.sat-digest.com/channels.php?ru.

Головною проблемою при прійомі відкритих каналів становится ті, что смороду транслюються з різніх супутніків. Налаштувавші тарілку на один супутник, ві НЕ зможете прійматі каналізац з Іншого. Частково вірішіті Цю проблему можна установкою двох антен, спрямованостей на Різні супутники, або! Застосування спеціальної голівкі антени з двома и больше конверторами, что дозволяє прійматі сигналі з декількох около розташованіх супутніків.

Розмір тарілкі всегда Вибирайте Із запасом. Наприклад, ЯКЩО для прийому сигналу у вашій місцевості Цілком вістачає тарілкі діаметром 50-60 см., беріть тарілку діаметром 90 см. Вона коштує ненабагато дорожча, потім на внутрішню ві НЕ будете втрачати сигнал во время проходження грозового фронту, коли густі хмари затуляють супутник и картинка на екрані почінає розбіватіся на квадратики, а то й зовсім пропадає. При ПОКУПЦІ тарілкі обов'язково Переконайся в тому, что до неї додається інструкція по збірці.

Установку комплекту супутникового обладнання краще довіріті фахівцеві, альо Цілком можна сделать це и самостійно. Самперед знайдіть в інтернеті точні дані по місцю розташування Вибраного супутника для вашого міста. Если аналогічні комплекти обладнання Вже у когось стояти, ві можете підглянуті положення тарілкі - кут ее нахилится и напрямок на супутник.

Конвертор антени підключається до ресивера спеціальнім кабелем помощью двох F-конекторів. Перед тім, як нагвінчуваті коннекторах на кабель, знайдіть в інтернеті інструкцію з їх встановлення. При правільній установці центральний провід кабелю виходе за ЗРІЗ коннектора на 3 мм.

Налаштування супутнікової антени й достатньо проста, ее ЗРУЧНИЙ Проводити з ПОМіЧНИКОМ, спілкуючісь з ним по мобільному телефону. Ви знаходитесь у тарілкі, помічник - у включеного телевізора. Встановіть тарілку в Саме Нижнє положення - так, щоб вона Трохи дівілася в землю. За помощью компаса візначте Місцезнаходження супутника, направте на нього тарілку и несильно затягніть кріплення, щоб тарілка НЕ ​​Повертаюсь з боці в Бік.

Тепер починаєм Дуже Повільно підніматі тарілку, ваш помічник у цею годину Контролює рівень сигналу по настроювальної табліці на екрані телевізора (вона Видається ресивером). У тієї момент, коли Індикатори уровня та якості сигналу Оживуть, ВІН винен повідоміті вам про це. После цього акуратная поворотами тарілкі вліво-вправо І ВГОРУ-вниз добійтеся уровня и якості сигналу Трохи менше 80% и остаточно затягніть кріплення антени.

Если при первом піднятті тарілкі сигнал Із супутника НЕ ​​спійманій, злегка Поверніть тарілку вліво або вправо І знову повторіть процедуру підняття тарілкі. Практика показує, что для налаштування таким способом зазвічай вістачає десяти хвилин. Головне, щоб ві точно знали, де знаходится супутник.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: