» »

Як підібраті пульт до телевізораБагато людей вважають, что ВСІ пульти однакові и підходять для будь-якого телевізора. Альо, на жаль, смороду поміляються, Аджея практично для кожної МОДЕЛІ телевізора або DVD-Пристрої існує свой спеціалізований пульт. Звічайній, ві можете підібраті пульт тієї ж марки, что и булу у вас раніше, альо Це не гарантує ті, что ВСІ Функції будут підтрімуватіся. Для того щоб правильно підібрати пульт до телевізора, вам нужно Виконати наступні Дії.

Як підібраті пульт до телевізора

У тому випадка, ЯКЩО у вас остался Зламане пульт, то на его корпусі нужно найти маркування, на якій буде написано Назву МОДЕЛІ. Ві можете найти маркування: на ліцьовій стороні, на задній крішці, под кришкою батарейковому відсіку. Бувають випадка, коли маркування на пульті может и НЕ бути. Тоді звітність, знаті модель телевізора. Колі ві зберетеся купити новий пульт, обов'язково візьміть Зламане - це істотно заощадіть ваша година и фінанси.

Если у вас под рукою немає пульта, тоді нужно найти керівництво Опис до телевізора. Звічайній в ньом винна буті написана вічерпна інформація про модель пульта.

Если у вас немає пульта, Керівництва, а на ТЕЛЕВІЗОРІ не написана модель, то Спробуйте попросіті у знайомого чи сусідів телевізійний пульт, щоб перевіріті їх на своєму Пристрої. Деякі пульти Використовують однакові мікросхеми и команді, тому смороду взаємозамінні. Если и Це не допомогло, то нужно купити універсальний пульт марки Mak Maxim. Перевага даного пульта є ті, что ВІН має найбільш повний список замінної техніки. Такоже ві можете відвезті свой телевізор в будь-який спеціалізований магазин и Вже там підібраті до нього пульт.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: