» »

Як подзвоніті в ІталіюМіжнародний телефонний код Италии - 39. Зателефонуваті в неї можна як Зі стаціонарного, так и з мобільного телефону. Головне, щоб булу підключена послуга міжнародного зв'язку.

Як подзвоніті в Італію

Для Дзвінка до Италии Зі стаціонарного телефону спочатку наберіть 8 и дочекайся гудка (на Деяк СУЧАСНИХ АТС гудка после вісімкі не якщо). Потім наберіть 10 и дочекайся нового гудка (Якого на Деяк СУЧАСНИХ АТС такоже мо НЕ бути). Тепер наберіть код Италии - 39, потім код італійського міста, а после нього - номер абонента, что віклікається. Врахуй, что послуги стаціонарного міжнародного зв'язку Надаються в кредит. Если розмова буде занадто Довгим, в кінці місяця доведе Сплатити значний суму. Чи не здійснюйте Міжнародні дзвінкі без Згоди того, хто оплачує рахунок телефону.

Аналогічнім чином можна зателефонуваті до Италии и з Карткова телефону-автомата, ЯКЩО ВІН підтрімує Цю послугу. Правила набору номера аналогічні, альо ліміт коштів, Які можна вітратіті, обмеженності їх запасом на Картці, что безпечніше.

На передплатніх тарифах стільніковіх Операторів послуга міжнародного зв'язку зазвічай включена за замовчуванням. На постоплатних ж ее найчастіше звітність, Включити, відвідавші офіс оператора и внісші Заставну суму. У іншому випадка Всі послуги зв'язку, включаючі міжнародну, Надаються в кредит. У домашній мережі ВАРТІСТЬ Дзвінка до Италии Складається з вартості місцевого віхідного Дзвінка и вартості міжнародного Дзвінка. Тарифікація зазвічай похвилинно.

При знаходженні в роумінгу послуги зв'язку, включаючі міжнародну, могут надаватіся в кредит и на передплатніх тарифах, а ВАРТІСТЬ дзвінків значний. Для Дзвінка до Италии з стільнікового телефону наберіть +39 (плюс набірається, залежних від МОДЕЛІ телефоном: або Довгим Утримання нуля, або подвійнім натісканням на зірочку), потім код італійського міста и номер абонента.

Помітно Дешевше обійдеться Дзвінок до Италии через Skype за умови безлімітного доступу в інтернет. Если у абонента теж є Skype, введіть его ідентифікатор. Дзвінок буде безкоштовна.

Если ж у абонента, якому ві Хочете зателефонуваті, Skype немає, поповніть свой рахунок у Цій Системі будь-яким способом, Наприклад, з платіжного терміналу, а номер абонента, что віклікається введіть в програму в тому ж форматі, что и при дзвінку з мобільного телефону. Дзвінок буде платним, а кошти будут зніматіся з вашого Рахунку в Skype. Знак плюса на качану номера можна замініті на цифри 00 або 011. На таріфікацію це Ніяк НЕ впліне.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: