» »

Як подзвоніті в КазаньКазань - столиця РЕСПУБЛІКИ Татарстан, что входити до складу Російської Федерации. Як и в будь-який Інший місто России, подзвоніті в Казань можна и з мобільного, и Зі стаціонарного телефону. У последнего випадка звітність, знаті код міста.

Як подзвоніті в Казань
Вам Знадоби
  • - мобільний телефон;
  • - міський телефон;
  • - довідник кодів;
  • - номер абонента.

Незважаючі на Популярність и відчутні ПЕРЕВАГА мобільного зв'язку, стаціонарні телефони поки щє не Вийшли з ужітку. Щоб зателефонуваті в будь-яке місто России з такого телефону, самперед нужно війта на міжміську лінію, набравши «8». Дочекайся гудка. После цього наберіть код міста Казані - 843. Далі наберіть номер Міського телефону Казанського абонента. Ніякіх Додатковий цифр набіраті НЕ нужно, оскількі в століці Татарстану семізначні номери.

Зателефонуваті на стаціонарний номер в Казані ві можете І з мобільного телефону. Порядок набору номера буде таким же, як и при дзвінку Зі стаціонарного на стаціонарний. Наберіть «8», тоб війдіть на міжміську лінію. Зачекайте гудка. После цього наберіть код Казані и номер абонента. При дзвінку з мобільного телефону на мобільний немає ніякої різніці, в якому російському городе перебуваєте Ви і тієї, кому ві телефонуєте. Ві просто повінні набраті «8» або «+7» и номер мобільного телефону вашого Казанського знайомого.

Щоб зателефонуваті до Казані з міста, что находится не так на территории Російської Федерации, нужно спочатку війта на міжміську лінію. У багатьох странах це та ж сама цифра «8», что и в России, а в Деяк - «0». Це можна з'ясувати в організації, Звідки ві будете телефонувати - Наприклад, в готелі вам це підкаже Черговий. Точно так само, як и при дзвінку з російського міста, нужно дочекатіся гудка. После цього наберіть код країни, в даним випадка це Російська Федерація. Ее телефонний код - «7». Далі наберіть код Казані, тоб 843. За Цім слідує Потрібний вам номер Казанського Міського телефону.

Найпростіше подзвоніті в Казань Зі стаціонарного телефону на стаціонарний з других міст РЕСПУБЛІКИ Татарстан. Для цього НЕ нужно набіраті ніякіх кодів. Просто наберіть семизначний номер республіканської століці. Зробити це нужно й достатньо Швидко, щоб проміжок между цифр не перевіщував п'яти секунд, інакше зв'язок может перерватіся.

Найкраще, звічайній, код міста запам'ятати. Однак коди бувають й достатньо довгими, особливо ЯКЩО ві телефонуєте не в обласний чи Республіканський центр, а в Невеликий населений пункт, что находится в его адміністратівному підпорядкуванні. У цьом випадка до коду обласного або республіканського центру (у даним випадка - Казані) додається ще одна або кілька цифр. Код населеного пункту РЕСПУБЛІКИ Татарстан может віглядаті як 843х або 843хх, залежних від того, Скільки цифр у телефонному номері.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: