» »

Як покласть гроші на телефон через інтернетЯк покласть гроші через інтернет. Мобільний телефон давно Вже переставши буті Дивин - для шкірного з нас ВІН є прістроєм, с помощью Якого ми пов'язані з Решті світу. Сучасний темп життя змушує цінуваті шкірного ХВИЛИН, тому втрачають їх на ті, щоб поповнюваті баланс телефону в салонах стільнікового зв'язку або через Платіжні термінали, не хочеться. По-перше, для цього треба війта на вулицю, а, по-друге, в Деяк платіжніх терміналах комісія за поповнення балансу досягає Вже 10%. Краще покласти гроші на телефон через інтернет.

Як покласть гроші на телефон через інтернет

Інтернетом СЬОГОДНІ корістується Вже почти 40% населення країни. Тому цею способ заощадіті годину і гроші Доступний практично кожному іншому. Если комп'ютер з підключенім Інтернетом Стоїть у вас вдома або на роботі, то скорістайтеся плодами технічного прогресу и покладіть гроші на телефон в режімі online.

Тім, у кого є карта банку и підключена послуга інтернет-банкінгу, для того, щоб поповніті баланс, й достатньо зайти в особистий кабінет и вібрато в меню надаваних послуг пункт «Мобільний зв'язок». Ві перейдете в Операції по Рахунку, де віберіть номер Рахунку, з Якого нужно Знято гроші, вкажіть оператора, номер вашого телефону и потрібну суму. Цею запису можна запам'ятати як шаблон и Наступний разу вибрать его Зі списку, вказаті Тільки суму, якові ві Хочете перерахуваті. Комісія за поповнення балансу не стягується.

За мобільний телефон можна Заплатити и електронними грошима. Для цього спочатку вам звітність, завести інтернет гаманець и покласть на нього якусь суму, якові ві потім будете переказувати на рахунок свого мобільного телефону. Для цього можна скористати такими Платіжними системами, як Вебмані, Яндекс.гроші або КІВІ-гаманець. Готівкою ЦІ гаманці можна поповніті через систему платіжніх терміналів, банкомати або банківською картою. Принцип Перерахування тією ж: переходите в меню «Послуги», вібіраєте пункт «Мобільний зв'язок», вказуєте оператора, номер телефону та суму переказу. Комісію за переказ з вас такоже НЕ візьмуть.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: