» »

Як покласть гроші через мобільний банк на мобільний телефонУ зв'язку Із ЗРОСТАННЯ інновацій в области ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ та Використання Електрон грошів, шкірно соліднім банком булу Відкрита система услуг, Які дозволяли Заплатити за послуги зв'язку будь-яким доступним їм способом. У число таких способів входять: оплата через банкомати, систему інтернет-банкінгу, оплата в салонах стільнікового зв'язку. Найбільш Популярні стали самє ті методи оплати, Які дозволяють максимально Швидко перевести гроші на Особова рахунок номера абонента и без додаткової накрутки за виконання даної Операції.

Як покласть гроші через мобільний банк на мобільний телефон
Вам Знадоби
  • Комп'ютер, ятір інтернет, особистий рахунок у банку.

Максимально Швидкий способ оплаті не дозволити втрачають Вільні хвилини на Виконання платежів стільнікового зв'язку. При вікорістанні услуг мобільного банку можна однозначно пріскоріті цею процес. Для актівації послуги «мобільного банку», вам звітність, обзавестися дебетової пластиковою карткою одного з около розташованіх банків. Пластикова карта дозволяє Здійснювати більшість операцій, пов'язаних з оплатою якіх услуг, в т.ч. оплата стільнікового зв'язку. Залежних від вибраному | вами банку, Термін виготовлення может тріваті від 3 тіжнів и больше. До вашої карті прікріплюється Особова рахунок у банку, що не Дивлячись на ті, что карту ві отрімаєте Тільки через Якийсь годину, зарахування грошів можна провести через Деяк годину после оформлення документів.

При віконанні замовлення на Отримання пластікової карти, звітність, підключіті послугу «Мобільний банк». У шкірного банку Назву цієї послуги может мати Різні назви. После Отримання карти вам звітність, пройти до найближче банкомату и в розділі «Інтернет-обслуговування» вібрато пункт Отримання логіну и пароля для доступу до вашої карті через ятір інтернет. На ваш запит банкомат проаналізує вашу карту и роздрукує чеки, на якіх знаходітімуться дані, необхідні для Підключення до карти помощью мережі інтернет.

Перебуваючи біля комп'ютера, перейдіть на сайт вашого банку и віберіть Розділ «Інтернет-обсужіваніе» або «Мобільний банк». На сторінці, вам звітність, ввести свои дані (логін и пароль). Если браузер відасть запит на Збереження логіна и пароля, відмовтеся від цієї Дії. Частина Даних, Які зберігає браузер, могут буті вікрадені.

После входу в «Мобільний банк», віберіть Розділ «Платежі» або «Операції». Віберіть пункт «Стільніковій зв'язок», віберніте свого стільнікового оператора и введіть номер вашого телефону без цифри «8». Вкажіть суму грошів, якові ві Готові вітратіті на оплату Рахунку мобільного телефону. Натісніть «Сплатити» для завершення Операції з переказу грошей з пластікової карти на номер мобільного телефону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: