» »

Як отріматі короткий номерЯк отріматі короткий номер. Дуже часто вінікають питання, де І як отріматі короткий номер? Використовують Такі номери в різніх цілях, в основному для виклику Екстрених служб або як інструмент для бізнесу, Наприклад, для продаж контенту або Надання послуг. Найбільшого Поширення Короткі НОМЕРИ отримай в МЕРЕЖА стільнікового зв'язку, корістуються ними в основному в КОМЕРЦІЙНИХ цілях. Існує кілька способів Отримання короткого номера.

Як отріматі короткий номер

Короткий номер можна отріматі, звернувши безпосередно до оператора зв'язку. У цьом випадка процес Отримання номера может віявітіся й достатньо складним, ТОМУ ЩО більшість коротких номерів вже зарезервовані різнімі рекламними компаніямі, їх кількість НЕ таке ровері, крім того, Розгляд заявки может затягнутіся на кілька тіжнів.

Другий способ - в набагато коротші Терміни короткий номер можна отріматі у компаний, Які є партнерами оператора, Наприклад, контент-провайдера або агентства мобільного маркетингу. У цьом випадка номер зазвічай надається негайно з числа наявних у запасі номерів.

Нарешті, Володар коротких номерів можна стати, отримай спеціальну ліцензію, таку ж, як у компаний - партнерів, однак Комерційні організації ними зазвічай НЕ володіють. У цьом випадка будут Потрібні СПЕЦІАЛЬНІ комп'ютерні системи для ОБРОБКИ Запитів на Короткі номери.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: