» »

Як отріматі кредит на "Мегафоні"Абоненти мережі Столичного філії ВАТ «Мегафон» могут користуватись услуг зв'язку в борг, підключівші «Кредит довіри». У цьом випадка можна дзвонити и відправляті ПОВІДОМЛЕННЯ даже при негативному балансі. Актівуваті «Кредит довіри» на своєму мобільному телефоні можна двома способами - без плати за Підключення и з платою за нього.

Як отріматі кредит на "Мегафоні"
Вам Знадоби
  • Телефон, підключеній до "Мегафону"; комп'ютер з виходом в інтернет; паспорт

У первом випадка (без плати за Підключення) клієнту «Мегафона» звітність, звернута в один з офісів обслуговування з паспортом. Співробітнікі Компанії визначавши кредитний ліміт залежних від суми, яка щомісяця вітрачається абонентом на мобільний зв'язок, а такоже від того, наскількі давно звернув є абонентом цього мобільного оператора. Зрозуміло, чім Вище ЦІ показатели, тім больше буде розмір кредиту. Кредитний ліміт щомісяця перераховуватімуть у відповідності з цімі ж Показники. Если баланс абонента ПРОТЯГ місяця жодних разу не ставав позитивним, ліміт буде зменшеності. Абонентське плата за Використання «Кредитом довіри» не береться. Щоб заздалегідь візначіті суму можливіть кредитного ліміту, можна скористати спеціальнім калькулятором або довідковою таблицею на Офіційному сайті | Статистика «Мегафона».

У іншому випадка (з платою за Підключення) абонент «Мегафона» может Самі вібрато необхідній кредитний ліміт Незалежності від грошів, Які ВІН вітрачає на послуги зв'язку, и терміну Підключення до мережі. Для самостійного Отримання кредитного ліміту в діапазоні від 300 до 1700 рублей звітність, набраті * 138 #, натиснута кнопку «Виклик» и за вказівкамі автоінформатора вібрато найбільш підходящій пакет.

Для Відключення послуги «Кредит довіри» треба набраті на мобільному телефоні * 138 * 2 #.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: