» »

Як отріматі обіцяній платіж мегафонЗалішатіся на зв'язку даже при негативному балансі абоненти оператора зв'язку Мегафон могут с помощью послуги "Кредит довіри", підключіті якові без праці можна двома способами.

Як отріматі обіцяній платіж мегафон

Перший способ - це Підключення без плати. Для цього нужно звернута в офіс оператора Мегафон, де консультанти допоможуть вам розрахуваті кредитний ліміт (перерахунок потім можна буде сделать в будь-який час). Альо, дере чем звернута в офіс, не забудьте взяти з собою паспорт, так як Підключення цієї послуги не проводитися без его наявності. Абонентське плата, як и плата за Підключення, відсутня.

Если ж ві вірішілі підключіті послугу з оплатою, то сделать це ви можете самостійно, не звертаючи в офіс оператора. У такому випадка вам звітність, набраті на клавіатурі номер * 138 #, натиснута клавішу виклику, а потім підключіті Потрібний пакет (з сумою від 300 до 1700 рублей). Абонентське плата в цьом випадка, такоже, як и в первом, що не стягується.

Відключіті послугу "Кредит довіри" можна в будь-який момент. Для цього наберіть короткий номер * 138 * 2 #. Если ж пізніше ві вірішіте вновь скористати услуг, у вас буде на це повне право, жодних обмежень "Мегафон» не накладає.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: