» »

Як отріматі "Обіцяній платіж" на МТСДе б НЕ перебував абонент МТС, ВІН у будь-який годину может Вміти поповніті баланс свого мобільного телефону Завдяк безкоштовній послузі «Обіцяній платіж». Замовити Цю послугу можна даже за відсутності грошів на Рахунку (до «мінус тридцяти рублей»).

Як отріматі "Обіцяній платіж" на МТС
Вам Знадоби
  • Комп'ютер; телефон, підключеній до МТС

Скористати услуг «Обіцяній платіж» могут Клієнти МТС, у якіх НЕ актівовані послуги «На повній Довірі» або «Кредит» и у якіх на мобільніх телефонах немає Вже діючого (раніше замовленя) «Обіцяного платежу».

Підключіті «Обіцяній платіж» можна через офіційний сайт Компанії МТС (сервіс «Інтернет-Помічник», Розділ «Оплата», пункт «Обіцяній платіж»). Такоже у цьом сервісі можна отріматі нас немає «обіцяніх платежів» за своим номером.
Крім того, для поповнення рахунку свого мобільного помощью цієї послуги можна набраті команду * 111 * 123 #. Ще один вариант Отримання «Обіцяного платежу» - зателефонуваті за номером 1113.

Будь-якому клієнту мобільного оператора МТС доступна сума «Обіцяного платежу» у розмірі 50 рублей, яка дається на тиждень. Однак чім больше людина вітрачає на послуги зв'язку, тім Більшу суму «Обіцяного платежу» ВІН может отріматі. Так, ЯКЩО ві вітрачаєте до 300 рублей на місяць, вам дозволень «Обіцяній платіж» до 200 рублей; від 500 рублей на місяць - до 800 рублей і т.п. Щомісячні витрати можна візначіті помощью безкоштовна СЕРВіСУ «Інтернет-Помічник» на Офіційному сайті | Статистика МТС (Розділ «Контроль витрат»).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: