» »

Як отріматі факс через інтернетВикористання індівідуальніх факсових номерів у Деяк випадка просто звітність,, даже ЯКЩО більш КРАЩИЙ для роботи є e-mail. Номер ПОВІДОМЛЕННЯ может знадобітіся, Наприклад, в ході оформлення заявок на гранти, Заповнення різноманітніх форм реєстрації, при залішенні броні на місця в Готель и т.д.

Як отріматі факс через інтернет

Ще на качану дев'яностих Груп Ентузіастів Компанії TPC Було розпочато проект, Який дозволяв отрімуваті ПОВІДОМЛЕННЯ Електронної пошта звічайній факс-апаратом. Однак зручне Отримання и відправлення факсу через інтернет стало можливіть Тільки Завдяк використанн сервісів передачі Даних Із поштової скриньки на факси або з web-інтерфейсу без Використання Додатковий ПЗ.

Розглянемо схему Отримання факсу помощью СЕРВіСУ Компанії TPC, одного з найбільш надійніх и функціональніх. Перевірте, чи є одержувач абонентом, что перебуває в зонах обслуговування компанією. Для цього звітність, або зайти на сайт Компанії http://tpc.int/ver.html, або Відправити лист без змісту на адресу Електронної пошта [email protected] З e-mail можна Виключно вісілаті ПОВІДОМЛЕННЯ, причому зона покриття змінюється з скроню частотою - сервіс підтрімується об'єднанням Ентузіастів.

Підготуйте текст ПОВІДОМЛЕННЯ за форматом адреси remoteprinter.імя_получателя @ номер_факса.iddd.tpc.int и вішліть его. После цього ПОВІДОМЛЕННЯ можна буде отріматі на факсному Пристрої.

Можна такоже скористати веб-інтерфейсом відправкі факсових Повідомлень. У ході підготовкі ПОВІДОМЛЕННЯ можна використовуват інтерфейс web-сторінки http://tpc.int/sendfax.html. Web-інтерфейс управління факсом Зручний - в ньом можна и отрімуваті, и відправляті факси, обслуговування абонента может буті як комерційним, так и Повністю безкоштовна.

Процедура відправкі та Отримання факсу через web-інтерфейс й достатньо проста: - пройдіть реєстрацію, щоб отріматі персональний ідентифікаційний номер факсу и PIN-код, Який буде нужно для захисту ВАЖЛИВО Даних;
- відправте факс, підготувавші его інструментамі web-інтерфейсу. Факс можна буде посілаті практично в будь-які країни и почти міттєво, и Дуже скоро користувач буде повідомленій про доставку ПОВІДОМЛЕННЯ. Разом з повідомленням буде отримай реклама спонсора - це способ підтріматі сервіс.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: