» »

Як користуватись GPS-навігаторомЯк користуватись gps. GPS-навігатор - зручне електронний Пристрій, Який з успіхом Використовують Жителі великих міст, туристи, рибалки та мисливці. Прилад дозволяє візначіті місце розташування и відображає его на вбудованій карті місцевості. Щоб навігатор БУВ корисностей, звітність, ознайомитись з йо функціямі и навчитись правильно використовуват Пристрій.

Як користуватись GPS-навігатором
Вам Знадоби
  • Інструкція з Використання GPS-навігатора.

Усвідомте принцип роботи навігатора. Вбудований в нього приймач пріймає супутниковий сигнал, дешіфрує его и візначає Місцезнаходження пристрою Щодо прійнятої системи координат. GPS-приймач працює практично Скрізь, за вінятком місць, в якіх є екранують Перешкоди, Наприклад, печери або масівні Будівлі. При ОБМЕЖЕНОЮ огляді сигнал супутника может буті Слабко, что потребуються больше годині для визначення положення.

Візьміть навігатор в руку так, щоб антена его виявило спрямованої вгору. Окремі МОДЕЛІ прістроїв мают антену, здатн обертатіся Незалежності від положення Всього приладнав; в такому випадка й достатньо повернути вгору Тільки саму антену.

Увімкніть прилад. На екрані з'явиться Спеціальне табло поиска супутніків. Через Деяк годину навігатор почном отрімуваті дані, Які відіб'ються на екрані. Така настройка займає звічайній 1-3 хвилини. На відкритих ділянках визначення положення відбувається швідше.

Вівчіть інтерфейс вашої МОДЕЛІ навігатора. Зробити це зручніше, звіряючі положення ЕЛЕМЕНТІВ управління з Інструкцією до приладнав. Деякі кнопки мают декілька функцій, ваше Завдання - запам'ятати основні з них. З годиною інформація відкладеться у вас в пам'яті, а звернення до документації таборі Зайве.

У екрана меню налаштуйте вид что Відображається. Конкретні настройки залежався від МОДЕЛІ GPS-навігатора и докладно опісуються в технічній документації до пристрою. Головне - налаштуваті часовий пояс, вібрато систему координат и Задати Одиниця вімірювання відстані, Наприклад, кілометрі.

По ходу проходження маршруту періодічно переглядалось Поточні дані, Які відображаються на дисплеї, положення приладнати, координат та точки вашого знаходження, траєкторію пройденого шляху.

Щоб Зберегти координати будь-якої точки, натісніть и кілька секунд утрима відповідну кнопку. За замовчуванням GPS-навігатор зберігає в пам'яті шлях прямування. Можливе включення режиму зворотнього шляху, Який вкаже пройдений маршрут. У цілому ж поводження з приладнали в Чомусь нагадує роботу з кишеньковий персональним комп'ютером.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: