» »

Як користуватись навігатором explayОсновна функція навігатора Explay, як будь-якого навігатора, це визначення потокового місця розташування в географічному просторі и создания маршрутом руху по електронній карті. Як и будь-яким обладнанням, Explay нужно вміті користуватись.

Як користуватись навігатором explay

Закріпіть навігатор так, щоб ВІН НЕ заважав Огляду. Пристрій комплектується ськладової держателем на присоску, з его помощью можна змінюваті положення навігатора відразу в трьох площинах.

Харчування Explay здійснюється двома способами: від зовнішнього джерела и от власної батареї. Пристрій может працювати без підзарядкі до двох годин. Зарядка здійснюється від мережі або прікурювача автомобіля, при цьом автомобіль винен буті закладів дере, чем підключаті до зарядці навігатор. Если планована Поїздка буде больше двох годин, підключіть навігатор до прікурювача автомобіля с помощью Доданий в комплекті кабелю.

Для включення навігатора натісніть и утрима декілька секунд кнопку включення / вімікання. Так само звітність, вчинити и для віключення пристрою.

До качану руху налаштуйте маршрут. У якості навігаційної системи вікорістовується «Навітел Навігатор», однак реалізована можлівість паралельного Використання до трьох навігаційніх систем. Задати точку на карті й достатньо просто, ВСІ найменування вводяться з клавіатурі помощью стилуса. Система автоматично розрахує маршрут и відобразіть его на карті.

Інформація, что виводу на дисплеї, всегда супроводжується голосовими підказкамі, что дозволяє НЕ відволікатіся від контролю за дорогою. Крім цього, навігатор Explay может використовуват для перегляду фото и відео, як аудіопрогравача, а такоже підтрімує Функції Електронної книги.

У Пристрої є вбудована пам'ять, прот ее краще використовуват для зберігання системних Даних. Для Збереження и відтворення своих файлів (музики, відео, фото и текстів) краще використовуват карту пам'яті формату microSD. Для Спрощення процеса обміну файлами между комп'ютером и навігатором в комплекті додається USB-кабель.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: