» »

Як поміняті mac на мережевій картіЯк поміняті мак. Виробники пропісують в мережевий обладнанні mac-адреси, КОЖЕН з якіх Унікальний. Необхідність Изменить mac-адресою мережевої карти комп'ютера может вінікнуті в тому випадка, ЯКЩО провайдер інтернету здійснює допуск в інтернет по mac-адреси мережевої плати комп'ютера клієнта. У цьом випадка ві НЕ зможете війта в інтернет, ЯКЩО замініть Мережеве карту в комп'ютері на іншу без погодження цієї заміні з провайдером.

Як поміняті mac на мережевій карті

Щоб дізнатіся mac-адресою мережевої карти комп'ютера з Якого здійснюєте вихід в інтернет, натісніть "Пуск", потім "Виконати", напишіть в рядку cmd и у вікні, надрукуйте ipconfig / all. У Наступний вікні знайдіть свой мережевий адаптер и запішіть групу цифр у рядку «Фізична адреси». Це и є mac-адресою вашої мережевої карти. Віглядаті ВІН буде так: 00-0E-2E-30-21-08.

Замініть mac-адресою вашої Нової мережевої плати на mac-адресою карти, Яким ві «прив'язані» до провайдера. Зробити це можна засобой Windows. Правою кнопкою міші клацніть по значку «Мій комп'ютер», а потім віберіть «Диспетчер прістроїв» (Computer management). У розділі «Мережеві плати» (network adapters) правою кнопкою міші клацніть по своєму Мережна адаптера и віберіть «Властивості» (properties). У вікні натісніть вкладку «Додатково» (Advanced). Клацніть по рядку «Мережевий адреси» (Locally Administered Address або Network address) i в рядку "Значення" (value) впишіть нову адресою (Тільки цифри, без тире). Натісніть «ОК» и перезавантажте комп'ютер.

Перевірте віщеопісанім способом mac-адресою мережевої плати.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: