» »

Як поміняті батарейку в ГодинникВсі годинники можна розділіті на Електронні, Механічні, електронно-Механічні та електромеханічні. Будь-які годіннікові механізмі, что Працюють від ЕЛЕМЕНТІВ живлення (батарейок), рано чи Пізно зажадають заміні джерела живлення. У цьом процесі є ряд хітрощів, Які слід врахуваті.

Як поміняті батарейку в Годинник

Найкраще замініті батарейку в спеціалізованій майстерні. По-перше, самостійно змінюючі батарейку, ві можете пошкодіті корпус, Який у більшості СУЧАСНИХ годин відкрівається не просто. По-друге, ві можете поставити неякісну батарейку, тоді як у майстерні фахівці порадять вам надійний и довговічній вариант, Який Найкраще Підходить самє для вашого годинника. Тільки Великі майстерні могут гарантуваті, что закуплені ними елементи живлення НЕ підробка.

У майстерні фахівець винен не Тільки замініті одну батарейку на іншу, а й перевіріті елемент живлення, Який підлягає заміні; перевіріті годинник на споживання Струму; Встановити точну годину; Забезпечити герметічність. Деякі годинники вімагають после заміні прізвесті контакт в ПЄВНЄВ місці, щоб запустіті Хід годинника.

Если ж ві вірішілі поміняті батарейку в Годинник Самі, зверніть уваг на наступні правила. Фахівці радян використовуват батарейки Тільки з оксиду срібла. Найбільш Надійні ФІРМИ - Sony, Varta, Maxell.

Зніміть задню кришку годинника. Зазвічай для цього нужно використовуват тонкий чем, підчепівші їм кришку в тому місці, де є Спеціальне поглиблення. Подівіться на номер батарейки и обов'язково міняйте на таку ж.

Найчастіше батарейку нужно встановлюваті так, щоб номер БУВ нагорі. У будь-якому випадка перевірте полярність и встановлюйте батарейку чітко по ній.

Як правило, Термін роботи якісної батарейки розрахованій на два-три роки, альо на Цю цифру впліває величина батарейки и тип годин.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: