» »

Як поповніті свой баланс телефону через інтернетБаланс телефону через інтернет. Поповніті баланс свого мобільного телефону через інтернет можна банківською карткою або з гаманця в електронній платіжній Системі. Платіж по карті можна здійсніті на сайті На даний свого стільнікового оператора при наявності там відповідної опції або через банк-клієнт.

Як поповніті свой баланс телефону через інтернет
Вам Знадоби
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - банківська карта або гаманець в електронній платіжній Системі;
  • - Залишок на Рахунку чі в гаманці, достатній для платежу.

Щоб дізнатіся, чі є можлівість оплати банківською картою через сайт стільнікового оператора, знайдіть на ньом Розділ, присвячений платежах. Оператори «великої трійкі», зокрема МТС, намагають йти в ногу з Прогресо и НЕ упускати цього ЗРУЧНИЙ для Користувачів способу.
Пройдіть по ПОСИЛАННЯ для оплати з сайту. На сторінці, введіть номер телефону та суму платежу. Дайте команду на оплату, потім введіть номер картки, ім'я власника, Термін Дії та трізначній код на ее звороті (Останні 3 цифри на тій же Смузі, де розміщена підпис власника картки).
При необхідності пройдіть Додатковий ідентіфікацію за Запитів банку.

Для оплати через інтернет-банкінг авторизуйтесь в ньом, увійдіть в Розділ, присвячений оплаті послуг, и віберіть свого оператора. Введіть номер телефону та суму платежу.
После команди на оплату банк зазвічай вімагає додаткової ідентіфікації: ввести Постійний або разовий Платіжний пароль, змінний код чі Інший способ.

Если ві віддаєте Перевага поповніті рахунок з гаманця в електронній платіжній Системі, авторизуйтесь в тій Із них, за помощью Якої Хочете здійсніті оплату.
Знайдіть свого оператора в чіслі одержувачів платежів в розділі, присвячений оплаті послуг.
Введіть номер телефону та суму платежу.
Если система вімагає додаткової ідентіфікації, пройдіть ее и чекайте зарахування грошів на Особова рахунок.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: