» »

Як поповніті рахунок BeelineПоповніті рахунок билайн банківською картою. Буває, что гроші на телефоні закінчуються, а офісу оператора и даже салону стільнікового зв'язку Поблизу немає. Можна пошукаті термінал, але І смороду не стояти на шкірному кроці, та й переплачуваті не хочеться (Аджея термінали беруть й достатньо відчутну комісію). Яким же ще чином можна поповніті рахунок абонентам «Білайну»?

Як поповніті рахунок Beeline
Вам Знадоби
  • Телефон, підключеній до "Білайну", банківська карта, карта оплати, комп'ютер з виходом в інтернет

Співробітнікі Компанії «Білайн» впевнені, что найзручнішій способ поповнення рахунку - карти оплати. Карті номіналом 100, 150, 250, 500, 1000 и 3000 рублей легко купити (а смороду продаються практично Скрізь) i тут же актівуваті. Можна прідбаті карту, покласти в гаманець и всегда носити при Собі - про всяк випадок. За помощью карті можна даже Заплатити за інтернет и телебачення «Білайн», а такоже поповніті рахунок Іншого абонента цього мобільного оператора. Перевести гроші з картки на свой рахунок можна после набору команди * 103 * код карти # (або Дзвінок на номер 0503), на рахунок Іншого клієнта «Білайну» - * 104 * десятизначний номер телефону, баланс Якого ві поповнюєте #. (Або Дзвінок на номер 0504). Если на Данії момент у абонента немає его мобільного телефону, альо при цьом ВІН хоче поповніті рахунок за помощью картки, то ВІН может зателефонуваті з будь-якого телефону на номер 8-800-700-05-04, перевести апарат в режим тонального набору и діяті за вказівкам автоінформатора.

Такоже «Білайн» надає послугу «Мобільний платіж з банківської карти». Можна перевести гроші з картки «Віза», «Маестро» або «Мастеркард» на будь-який номер телефону - даже у роумінгу. Спочатку слід зареєструваті свою карту дзвінком на номер 0533, в офісі «Білайну», через банкомати банків-партнерів або на Офіційному сайті | Статистика Компанії. У відповідь абонент отрімує СМС-повідомлення з паролем, Який треба буде використовуват КОЖЕН раз при поповненні балансу телефону.

Можна поповнюваті баланс мобільного телефону и НЕ встаючі з-за комп'ютера - через інтернет. Подібну послугу Надаються більшість банків России. При цьом клієнт «Білайну» отрімує пароль и кодове слово для входу на спеціальну веб-сторінку банку. Там нужно вібрато пункт оплати послуг (на сайті На даний шкірного банку цею Розділ может назіватіся по-своєму), відшукаті «Білайн» в Переліку Операторів мобільного зв'язку, ввести номер телефону та суму.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: