» »

Як поповніті рахунок абонентаСЬОГОДНІ абонентом Операторів мобільного зв'язку є практично КОЖЕН, віключаючі зовсім Вже нетямущіх дітей. ПРОТЯГ дня ми Постійно корістуємося ЗРУЧНИЙ мобільним зв'язком, для того щоб подзвоніті рідним або партнерам по бізнесу, отріматі або Відправити смс-повідомлення, Войти в інтернет. Если Вчасно НЕ поповніті рахунок абонента, то можна Залишити без зв'язку, тому своєчасне Перерахування коштів на баланс мобільного телефону послужити гарантією того, что Ви завжди будете в курсі подій.

Як поповніті рахунок абонента

Найпростішім способом поповнення рахунку буде Внесення грошів через будь Платіжний термінал. Вибравши в меню «Послуги» пункт «Мобільний зв'язок», натісніть на іконку того оператора, абонентом Якого ві є, и, вказано номер вашого телефону, внесіть будь-яку суму. Мінусом цього способу є неодмінна комісія, яка может Скласти до 10% и ті, что платіж может надійті НЕ відразу, а ПРОТЯГ дня.

Без КОМІСІЇ ві можете оплатити у фірмовіх салонах магазинах свого оператора або в салонах стільнікового зв'язку. Заповніть бланк, вкажіть у ньом свое Прізвище и суму, якові ві Хочете покласть на рахунок.

У великих супермаркетах поповніті рахунок абонента можна прямо на Касі, розплачуючісь з покупками. Скажіть касир номер телефону та суму, гроші будут перераховані без КОМІСІЇ.

Дуже зручне поповнюваті баланс через Інтернет. Тут це можна сделать багатьма способами. Если у вас є гаманець в будь-якій Системі Електрон платежів, то в головному меню знайдіть пункт «Мобільний зв'язок» І, вказано номер, переведіть на свой рахунок гроші. Ві даже можете налаштуваті Такі платежі, часовий Інтервал, з яким гроші будут спісуватіся на мобільний рахунок автоматично. Для тих, хто корістується інтернет-банкінгом, така послуга такоже передбача. Комісія при такому способі поповнення рахунку НЕ стягується.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: