» »

Як поповніті рахунок на мобільний телефон через мобільний банкПоповніті телефон через мобільний банк. Мобільний банк - це Зручний комплекс услуг для управління балансом своєї Платіжної карти. Можна в будь-який момент дізнатіся, Скільки залиша у вас на Рахунку або чі Прийшли гроші на картку. Інший Дуже зручне функцією є можлівість поповніті свой рахунок на мобільному телефоні через Цю послугу. Коженая стікався з сітуацією, коли звітність, зателефонуваті, а гроші на мобільному скінчіліся, и поповніті рахунок як на зло ніде. У цьом випадка послуга "Мобільний банк" виявило як НЕ можна до речі.

Як поповніті рахунок на мобільний телефон через мобільний банк

Щоб перевести кошти для оплати за мобільний телефон через послугу "Мобільний банк" (на прікладі СЕРВіСУ Ощадбанку России, як самого популярного), звітність, Відправити sms-повідомлення. Для цього вікорістовується Спеціальний номер - 900.

У sms-Повідомленні, в залежності від вашого оператора мобільного зв'язку, введіть: BEELINE або БІЛАЙН, MEGAFON або МЕГАФОН, MTS або МТС.

Далі Йде сума платежу. Введіть цифрами в ваше sms-повідомлення, Наприклад, 450. Сума поповнення рахунку складі відповідно 450 рублей. Мінімальній платіж - 100 рублей, максимально 10 000. Якщо не вказуваті конкретну цифру, платіж складі мінімальну суму (100 рублей).

После цього, за необхідності, введіть Останні 5 цифр номера вашої картки. Робиться це Тільки в тому випадка, ЯКЩО "мобільний банк" оформлень на декілька платіжніх карт.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: