» »

Як поповніті рахунок на МТС через інтернетПоповніті рахунок мтс webmoney. Бувають сітуації, коли нужно терміново поповніті рахунок оператора МТС, альо немає возможности війта з будинку або офісу. Можна скористати услуг оператора "Обіцяній платіж". Альо що робити, ЯКЩО поповнення рахунку потрібна на телефон, что НЕ захи вам (номер телефону дружина, дитини, одного). У цьом випадка на виручки приходити інтернет.

Як поповніті рахунок на МТС через інтернет
Вам Знадоби
  • - вихід в інтернет;
  • - номер телефону оператора МТС;
  • - електронний гаманець (ВебМани) або банківська карта (Visa або MasterCard).

Если у вас є банківська карта Visa або MasterCard, то можна поповніті рахунок абонента МТС безпосередно з самого сайту оператора зв'язку www.mts.ru. Для цього на головній сторінці сайту нужно вібрато рубрику «поповнення рахунку». Перейшовші на сторінку, ві побачим спеціальну форму поповнення рахунку. У відповідні графи запісуєте номер телефону абонента МТС и необхідну суму поповнення рахунку (мінімум 100 рублей). Далі натіскаєте на кнопку «Сплатити». Появится форма, Куди нужно ввести дані банківської карти. Таким же чином можна оплатити одночасно кілька рахунків різніх телефонов оператора МТС. Для цього на сторінці «поповнення рахунку» нужно вібрато «оплатити кілька телефонов відразу».

Другий способ поповнення рахунок мобільного телефону можна застосуваті за умови, что у вас є електронний гаманець WebMoney. На ньом у вас має буті позитивний баланс. После авторізації на сайті На даний WebMoney, на головній сторінці свого гаманця после ІНФОРМАЦІЇ про рахунки (рублевому, валютному и т.д.) побачим Розділ «На що можна вітратіті?». У цьом розділі вібіраєте «Тип послуги» - «Мобільний зв'язок». Переходьте на сторінку «Оплата послуги» (поповнення рахунку мобільного зв'язку). У графі «Постачальник послуги» вібіраєте МТС. У відповідну графу форми вводите номер телефону у форматі 10 цифр (без 8 або +7). Нижчих зазначеній межа суми, на якові ві можете поповніті рахунок оператора зв'язку, віходячі з балансу вашого рублевого гаманця WMR. Вказуєте суму переказу грошей з вашого WMR-гаманця WebMoney на рахунок телефону мобільного оператора МТС и натіскаєте кнопку ОК.

При частому поповненні на номер Рахунку оператора МТС з гаманця WebMoney, в розділі «На що можна вітратіті?» Головній сторінці вашого гаманця в підрозділі «Часто поповнюються:» буде Записаний номер цього телефону. При Наступний поповненні Рахунку Достатньо буде натиснута на Обраний номер и форма поповнення рахунку буде Заповнена автоматично. Вам залиша Тільки внести суму и натиснута ОК.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: