» »

Як поповніті яндекс через смсСЬОГОДНІ існує безліч способів поповнення інтернет-гаманця в Системі Яндекс.Деньги. Наприклад, користувач может поповніті свой рахунок в Системі, відправівші з мобільного телефону смс-повідомлення на короткий номер.

Як поповніті яндекс через смс
Вам Знадоби
  • Стільніковій телефон, доступ в інтернет.

Поиск СЕРВіСУ поповнення рахунку через смс. ВРАХОВУЮЧИ тієї факт, что на сьогоднішній день рахунок в Системі Яндекс.Деньги можна поповніті практично на кожному розі, смс поповнення, як один з різновідів Внесення коштів на гаманець, поступово вімірає. Тім не менше, Сьогодні все ще можна найти Сервіси, Які Надаються подібні послуги. Щоб відшукаті такий сервіс, скорістайтеся інтерфейсом будь пошукової системи.

После того, як ві віберіть найбільш оптимальний для себе сервіс поповнення гаманця через смс, вам нужно Виконати наступні Дії. Вибравши в якості валюти зарахування «Яндекс.Деньги», введіть в Передбачення поле номер вашого Рахунку в Системі.

Віберіть країну вашого перебування, а такоже оператора стільнікового зв'язку и введіть номер вашого телефону. Далі вам захи вібрато найбільш підходящій тариф для зарахування суми и підтвердіті покупку Я.Денег.

Слідуючі наданої інструкції, відправте смс на Вказаною номер телефону. Тепер вам нужно дочекатіся відповідного ПОВІДОМЛЕННЯ з кодом. Надісланій код звітність, ввести в спеціальну форму на сайті На даний. После цього залішається Тільки чекати моменту зарахування коштів на рахунок в Системі.

Зауважімо, что ВАРТІСТЬ подібної послуги й достатньо висока. Більш вігіднім І ШВИДКО буде поповнення яндекс-гаманця через Платіжні термінали міста.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: